14 Kasım Pazartesi On Numara Çekiliş Sonuçları - On numara Çekildi.

On Numara Çekildi. Her Hafta Binlerce Kişiye Milyonlarca Lira İkramiye Dağıtan On Numaranın Çekilişi Yapıldı . Kim Ne Kadar İkramiye Aldı. On Numarada Kazanan Numaralar Hangisi. On Numaradan Para Kazanmak Mümkün Mü? Bütün ayrıntılar haberimizde

14 Kasım Pazartesi On Numara Çekiliş Sonuçları - On numara Çekildi.
14 Kasım Pazartesi On Numara Çekiliş Sonuçları - On numara Çekildi. Tekno Kenar

14 kasım pazartesi günü saat 21:15 yapılan on numara çekiliş sonuçları belli oldu. Her hafta pazartesi günü yapılan çekilişte 80 numaranın içerisinden 10 tanesini aynı kolon içerisinde tahmin edebilen kişiler büyük ikramiye kazanıyor. 

İşte Bu Haftanın Şanslı Numaraları

 

 

 

 

 

 

On Numara Nasıl Oynanır?

 

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

 

on numara sonuçları on numara çekildimi 10 numara sonuçları 10 numara çekildimi 10 numara ne zaman çekiliyor on numara ne zaman çekiliyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici