Emre Mor’a Büyük Tepki!

Dün gece oynanan Türkiye-Rusya hazırlık maçı başlamadan önce milli marşımız okunurken sakız çiğneyen Emre Mor sosyal medyada büyük tepki gördü.

Emre Mor’a Büyük Tepki!
Emre Mor’a Büyük Tepki!

Türkiye ve Rusya ilişkilerinin kötü gittiği günlerin geride bırakılmasının ardından, dün Antalya’da Türkiye ve Rusya milli takımları arasında bir dostluk maçı düzenlendi. Golsüz beraberlik ile sonuçlanan bu maçta, sahada meydana gelen olaylardan çok sosyal medyaya Emre Mor ile ilgili düşen görüntüler konuşuldu.

Maç öncesinde herkes tarafından beklentilere yönelik olumlu eleştiriler alan Emre Mor, tirübündeki taraftarlarımız tarafından farkedilmese de, ekran başındaki kişilerin dikkatlerini çeken bir hareketin içerisinde yer aldı. Seramoni sırasında İstiklal Marşımız okunurken, Emre Mor’un sakız çiğnediği objektiflere yansıdı. Büyük tepki çeken bu görüntülerin ardından, birçok vatandaşımız ağır eleştirilerde bulunurken, birçoğu da bu durumu Türkçeyi ve İstiklal Marşımızı bilmemesine bağladı. Türkiye’de yetişmediği için kültürel eksiklikler duyan Emre Mor için destek de gecikmedi.

Oyunu Herkesten Tam Not Aldı!

Seromoni sırasında yaşanan olaylardan dolayı tepkiler alan Emre Mor, sahada milli takımımıza yaptığı katkılar ile de tam not aldı. Ülkeler arası oynanan maçlarda kendisini gösterdikten sonra genç yaşında Alman devi Borussia Dortmund’a transfer olan Emre, daha şimdiden bir star haline geldi.

Emre Mor Milli maç Milli marş Türkiye-Rusya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici