Erdağan'dan Geçmiş Olsun Dileği!

Artvin'in Yanıklı Köyü civarında silahlı çatışmanın ortasında kalan Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan geçmiş olsun dileği geldi.

Erdağan'dan Geçmiş Olsun Dileği!
Erdağan'dan Geçmiş Olsun Dileği!

Artvin'in Yanıklı köyü civarında Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başına gelen silahlı saldırının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mualefet parti liderini arayarak, ona geçmiş olsun dileklerini iletti.

ERDOĞAN'DAN "GEÇMİŞ OLSUN" DİLEĞİ!

Elde edilen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mualefet partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin liderini arayıp, başına gelen talihsiz olay için geçmiş olsun dileklerini ona iletti. Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu'nun çatışma anında başına gelen olayları da bire bir olarak kendisinden dinledi. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mualefet parti lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmenin ardından, yaşanan çatışma Artvin'in Yanıklı köyü civarında bir yerde gerçekleştiği için  İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Artvin Valisi Muhterem İnce'yi de aradığı ortaya çıktı.

BİNALİ YILDIRIM DA BİLGİ ALDI!

Başbakan Binali Yıldırım ise mualefet partisi olan CHP'nin lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başından geçen tüm olayları detaylı bir şekilde öğrenmek için İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Artvin Valisi Muhterem İnce ile telefon görüşmeleri yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başbakan Binali Yıldırım Kemal Kılıçdaroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici