Ezan Vakti Pro Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ezan saatlerinin takip edilmesi ve kolay bir şekilde hatırlatma gibi özelliklerden yararlanarak ibadetlerin yapılması için kullanılan ezan vakti pro ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Ezan Vakti Pro Nedir? Nasıl Kullanılır?
Ezan Vakti Pro Nedir? Nasıl Kullanılır? Hakan Göçmez

Kişiler cep telefonları ile uyumlu uygulamaları cihazlarına indirdikten sonra ezan vakti pro kullanarak bu konuda kolaylıktan yararlanabilir.

Ayrıca uygulama içerisinde yer alan Kuran-ı Kerim kişilerin her yerde Kuran-ı Kerim’i okumasını sağlamaktadır. Bu bakımdan mobil olarak pratik bir kullanım sunan ezan vakti pro ibadetiniz sırasında büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kuran okunabilen ekran ile ilgili örnek bir görünüm şöyledir;

Uygulamanın tamamen ücretsiz olması ve herhangi bir kısıtlamanın da yapılmaması ezan vakti pro’nun en çok tercih edilen uygulamalar arasında olmasını sağlamıştır. Üstelik 1 aylık verinin telefona bir kerede indirilmesi sayesinde internet bağlantısı olmadan da uygulamanın kullanılması sağlanmaktadır. Bu bakımdan mobil veri konusunda yeterli imkanı olmayan kişiler de sorun yaşamadan uygulamayı kullanabilir. Uygulama kurulduktan sonra ilgili ayarların uygulama üzerinden yapılması yeterli olacaktır.

Uygulama Nasıl İndirilir?

Uygulamayı indirmek isteyen kişilerin mobil cihazlarından uygulama markette yayınlanan uygulama sayfasına erişim sağlaması gerekir. Sizlerle paylaştığımız linkler üzerinden direk uygulama sayfasına erişim sağlayarak uygulamayı indirme bağlantıları üzerinden indirebilirsiniz.

Ezan Vakti Pro Android sistemi için buraya tıklayınız.

Ezan Vakti Pro iOS sistemi için buraya tıklayınız.

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin uygulama kurulumu sonrasında ilk olarak dil seçimi yapması gerekiyor.

Dil seçimi yapıldıktan sonra ise ülke ve şehir seçimi yaparak bulunduğunuz bölgedeki ezan saatlerinin uygulama tarafından dikkate alınmasını sağlamanız gerekiyor.

Ardından ise hangi namazlar için uyarı almak istediğiniz belirleyerek melodi seçimi yapmanız gerekiyor.

Aynı zamanda isteyen kişiler vakitlerden önce hatırlatma da alabilir. 30 dakika ya da 15 dakika gibi önceden ayarlayabileceğiniz bir sürede bildirim alarak namaz için hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Bu işlemler yapıldıktan sonra sistem tarafından bu konuda geri sayım ve ezan ile ilgili bilgiler yayınlanacaktır. Örnek bir ekran ise şöyledir;

Girişte basit ayarları yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz Uygulamanın kullanımı sırasında herhangi bir sorun olmayacağı gibi program tarafından gelen bildirimleri dahi takip ederek kolay bir şekilde ezan vakti pro uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamanın ana menünün yer aldığı görüntüsü şöyledir;

Ezan Vakti Pro Ezan Vakti Pro indir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici