Facebook’a WhatsApp’taki Özellik Geliyor.

Facebook, bünyesinde bulundurduğu WhatsApp’ın özelliklerini Facebook Messenger uygulamasına getiriyor.

Facebook’a WhatsApp’taki Özellik Geliyor.
Facebook’a WhatsApp’taki Özellik Geliyor.

Facebook geçtiğimiz yıllarda bünyesinde bulundurduğu birçok uygulamanın arasına, en yaygın anlık mesajlaşma uygulamalarının önde gelen isimlerinden WhatsApp’ı ekledi. Bu satın almadan sonra Facebook’un malı olan WhatsApp çok değişti. Özellikle son dönemde çıkan WhatsApp güncellemeleri ve güncelleşterme özellikleri hakkında çıkan habirler, WhatsApp kullanıcılarıarasında endişe yarattı.

Gelen bilgilere göre, WhatsApp uygulamasında reklam gösterecek ve kullanıcılarının hesap bilgilerini Facebook ile paylaşabilecek. WhatsApp’a eklenmesi beklenen bu son özelliklerden WhatsApp kullanıcıları hiç memnun değil. Yola çıkarken sahip olduğu reklamsızlık ve ücretsizlik ilkelerinden, önümüzdeki dönemde ödün vereceğe benzeyen WhatsApp, önemli miktarda kullanıcı kaybedebilir.Kullanıcı bilgileri Facebookla qaylaşılabileceğini bilen WhatsApp kullanıcıları bu durumdan endiye duyuyor.

Son çıkan haberlere göre, WhatsApp’ta olan özellikler Facebook’a gelecek. Bu özelliklerden en çok dikkat çekeni “uçtan uca şifreleme”. Diğer birkaç anlık mesajlaşma uygulamalarında önceden beri bulunan fakat WhatsApp’a yeni eklenen uçtan uca şifreleme yöntemi  bu kez de Facebook’a geliyor.

Facebook Whatsapp özelliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici