Fatih Ürek Kafaları Karıştırmaya Devam Ediyor!

Binlerce hayran kitlesi olan Fatih Ürek, hayranlarının onun cinsiyetsiz olmasını istediğini belirten bir açıklamada bulundu.

Fatih Ürek Kafaları Karıştırmaya Devam Ediyor!
Fatih Ürek Kafaları Karıştırmaya Devam Ediyor!

Kendine özgü tarzı ile binlerce hayran kitlesine ulaşmış olan Fatih Ürek, verdiği her röportaj ile kafaları karıştırıyor. Geçtiğimiz günlerde basın mensupları ile yapmış olduğu görüşmelerde de cinsiyetsiz olduğunu ve hayranlarının da kendisini böyle daha çok sevdiklerini söylemesi üzerine, kafalar tekrar karışmaya başladı.

Geçtiğimiz akşam Kıbrıs’ta sahne alan Fatih Ürek, konser aralarında konuklarına bir çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı. Japonya, Amerika ve Türkiye’den birçok taşıyıcı anne ile görüştüğünü fakat yoğunluk içerisinde çocuğu ile nasıl ilgileneceği konusunda kararsız olduğunu belirtti.

Herhangi Bir İlişkim Yok!

Yaptığı bu açıklamanın ardından kafaları bir kez daha karıştıran Fatih Ürek’e birçok soru yöneltildi. Önceki günlerde cinsiyetsiz olduğunu iddia eden Fatih Ürek’e bu sözleri hatırlatıldı. Bunun üzerine yaptığı açıklamanın aslında aşk hayatını tarif etmek için kurulan cümlelerden ibaret olduğunu söyledi. Herhangi bir ilişkisinin olmadığını, bundan dolayı da cinsiyetsiz olarak kendini gördüğünü söyledi. Gayet enerjik hali ile dikkat çeken Fatih Ürek, cinsiyetsiz olmasını en çok da sevenlerinin istediğini tekrardan söyledi.

Fatih Ürek Kıbrıs taşıyıcı anne
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici