Frankfurt Havalimanı Boşaltıldı!

Terör belası Almanya'ya da bulaştı. Frankfurt Havalimanı'nda bomba paniği yaşandı!

Frankfurt Havalimanı Boşaltıldı!
Frankfurt Havalimanı Boşaltıldı!

Dünya’nın her noktasında meydana gelen terör olayları ile üst düzeylerde önlem alınırken, bir haber de Frankfurt Havalimanı’ndan geldi. Şüpheli bir şahsın istihbarat birimlerine ulaştığı ve bundan dolayı da havalimanının boşaltıldığı açıklamaları yapıldı.

Almanya’da böyle bir olayın nasıl yaşandığı ile ilgili de açıklamalar art arda gelmeye devam ediyor. Frankfurt Havalimanı’nda, aramalar sırasında bir kişinin güvenlik kontrollerinin çalışmalarını tamamlamadan turnikelerden geçtiği, kalabalık olan havalimanında insanların arasına karıştığı gerekçesi ile havalimanı boşaltıldı. Binlerce kişinin bulunduğu havalimanında ilk olarak şahsın görüldüğü yer olan 1 nolu terminal boşaltıldı.

Tüm Yolcular Tekrar Güvenlik Kontrolüne Sokulacak

Frankfurt Havalimanı, Fraport isimli bir şirket tarafından işletilmektedir. Güvenlik tedbirlerini dikkate almadan havalimanına giren bu kişi ile ilgili yapılan araştırmalarda henüz somut bir sonuç alınamadığı, bomba paniği yaratan bu haber sonucunda, havalimanında bulunan kişilerin önlem amaçlı tekrar aranacağı açıklandı. Her ne kadar bomba alarmı olmadığı iddia edilse de, hem basın mensupları hem de havalimanında bulunan kişiler, neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor.

almanya frankfurt havalimanı frankfurt bomba terör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici