Galaxy Note 7 Bu Sefer 6 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı

Galaxy Note 7 cihazlarının patlaması artık çok tehlikeli boyutlara gelmeye başladı.

Galaxy Note 7 Bu Sefer 6 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı
Galaxy Note 7 Bu Sefer 6 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı Mehmet Sefa

Galaxy Note 7’yi Samsung çok güzel özelliklere sahip bir şekilde ve büyük umutlarla tanıttı ve piyasaya sürdü. Fakat Galaxy Note 7’nin satışlarının başlamasından sonra Samsung’a hiç yakışmayan olaylar olmaya başladı. Bu olaylar gün geçtikçe daha da korkunç bir vaziyet almaya başlıyor.

Samsung, Galaxy Note 7’lerin bir bir patlamaya başladığını görünce acılen cihazların satışını durdurdu ve satılan cihazların değişimi için düğmeşe bastı. Fakat hala Galaxy Note 7’leri değiştirmeyen kullanıcılar var ve bu kullanıcıların sahip olduğu Note 7’ler her geçen gün daha büyük tehdit oluşturmaya devam ediyor.

Son gelen haberlere göre, önceleri şarjdayken patlayan ve insanlara zararı olmayan patlamalar bu kez 6 yaşındaki bir çocuğun elinde oldu. Bu durumu duyan kullanıcılar çok korktu ve değişime katılmamış kullanıcılar acilen değişim işlemlerine başladı.

Eğer sizin de etrafınızda Note 7 kullanan kullanıcılar varsa ve hala bu kullandıkları cihazları değiştirmedilerse onları hemen uyarmanızda fayda var.

Galaxy note 7 patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici