Haftanın En İyi Android Uygulamaları

Bu hafta öne çıkan en iyi Android uygulamalarını sizler için derledik.

Haftanın En İyi Android Uygulamaları
Haftanın En İyi Android Uygulamaları Mehmet Sefa

Günümüzün iletişim dünyasında Android telefonlarımız hayatımızda önemli bir yere sahip. Öyle ki akıllı telefonların her zaman yanımızda taşıyabildiğimiz bilgisayarlar vazifesini gördüğü günümüzde telefonlarımızda önemli veriler yer alabiliyor. Hal böyleyken verilerimizin emniyeti bizim için çok önemli bir hal aldı. Veri güvenliğinin yanında, akıllı telefonumuzun şarjının da uzun süre gitmesini isteriz. Bu ve bunun gibi bizim için önemli işleveleri yerine getirebilecek Google Play Store’da bir sürü uygulama mevcut. Teknokenar.com ekibi olarak sizler için bu haftanın öne çıkan ve ihtiyacımızı karşılayan Android uygulamalarını derledik.

Rocket VPN

Rocket VPN, akıllı telefonlarımızdaki veri güvenliğini sağlıyor. İnternetteki gezinmelerimizi anonim hale getirerek üçüncü şahısların verilerimizi ele geçirmesini önlüyor.

Hexlock

Hexlock,uygulamalarınız için desen veya pin kilidi oluşturarak uygulamalarınızın üçüncü kişiler tarafından görünmesini engeller.

Cleaner

Akıllı telefonunuzdaki kötü niyetli uygulamaları silerek hem güvenliğinizi sağlar hem de cihazınızdaki gereksiz dosyaları silerek cihazınızı hızlandırır.

Android uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici