İkimizin Yerine ve Çakallarla Dans 4 Filmi Vizyona Giriyor

İkimizin yerine filmi vizyona girdiği günden beri birçok insan tarafından seyredilmiş ve sevilmiş bir Aşk filmidir. Küçük kasabada ailesinin yönlendirmesiyle hayatını sürdürmüş ama hayatı sürekli olarak sorgulayan Çiçek İnce’nin okuluna İstanbul’dan Gelen Edebiyat Öğretmenin derslerine girmesiyle değişir.

İkimizin Yerine ve Çakallarla Dans 4 Filmi Vizyona Giriyor
İkimizin Yerine ve Çakallarla Dans 4 Filmi Vizyona Giriyor Tekno Kenar

İkimizin Yerine Filmi

Edebiyat Öğretmenin adı Doğan’dır. Çiçek derslerine giren Edebiyat öğretmenine yani Doğan’a aşık olur. Doğan’a yakın olmak için her yolu denemektedir. Doğan geçmiş ilişkilerinden aldığı yaraları daha saramamışken böyle bir aşka başlamaktan korkar ve uzak durmaya çalışır. Ama Çiçek’in davranışlarından sonra bunu beceremez. Başlayan ilişki sadece Çiçek’in hayatını etkilememektedir. Çiçek’in ailesinin hayatını da etkileyecektir. Sitemizden filmi izlemek için ikimizin yerine seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Kota dostu olarak ve donmadan izlemek için İkimizin Yerine full izle seçeneğiyle izleme olanağınız vardır.

Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

21 Ekim 2016’da vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Umur Turagay oturmaktadır. Oyuncu kadrosu oldukça tanıdık yüzlerden oluşmaktadır. Nejat işler, Zerrin Tekindor, Serenay Sarıkaya, İstar Gökseven ve Özgür Emre Yıldırım oyuncu kadrosunu oluşturmaktadır. Senaryosunu kaleme alan isim Pınar Bulut’tur. Film türü romantik ve drama olarak görünmektedir. Büyük bir aşk filmi olan İkimizin Yerine filmini izlemek için İkimizin Yerine izle seçeneği sayesinde izleyebilir.Filmi tek parça halinde izlemek için İkimizin Yerine tek parça izle seçeneğiyle takılmadan, donmadan izleyebilirsiniz.

Çakallarla Dans 4 Filmi

Çakallarla Dans serisinin devamı olan Çakallarla Dans 4 filmi 25 Kasım 2015 tarihinde vizyona girecektir. Filmde oynayan karakterler gene aynı şekilde filme devam etmektedir. Köfteci Necmi, Muhasebeci servet, Del Piero Hikmet ve Kayınço Gökhan yer almaktadır. Bu seride aynı evde yaşayacak olan karakterler aynı evde yaşamanın zorlu mücadelesini vermektedir. Ekonomik zorluklardan dolayı aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Berber Hikmet Abi’yle karşılaşırlar ve Hikmet Abi cazip fikirlerini anlatır.

Hikmet Abi’nin dayıoğlu Almanya’da ölmüştür. Ölümünün ardından bir vasiyet bırakmıştır. Bıraktığı vasiyette bir yeri belli olamayan bir harika yer almaktadır. Bu harita hazine haritasına benzemektedir. Bir umutla her şeylerini toplayıp haritadaki yeri bulmak için Edirne’ye giderler. Edirne’de yaşayacakları komik olayları anlatan filmin seyircisi bol olacak gibi görünüyor. Takılmadan ve donmadan izlemek için çakallarla dans 4 seklinde izlemeniz mümkündür.

Diğer serilerinde de büyük ilgi gören film bu serisinde de aynı ilgiyi görecektir. Sevilen oyuncu kadrosu ile film sabırsızlıkla beklenmektedir. İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Şevket Ayrık filmin başrollerini oluşturmaktadır. Başrol oyuncularına eşlik eden Hakan Bilgin, Derya Şensoy Didem Balcı ve son seride katılan Tim Seyfi yer almaktadır. Sugar Workz & TAFF filmin yapımcılığını üstlenmiştir.

Filmin yönetmen koltuğunda Murat Şeker oturmaktadır. Senaryosunu kaleme alan isim ise, Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’dir. Filmi evinizde rahat bir şekilde izlemek için sitemize girerek Çakallarla Dans 4 izle şeklinde izleyebilir, donma ve takılma olmadan izlemek için Çakallarla Dans 4 full izle seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Kota dostu olan tek parça şeklinde izlemek için Çakallarla Dans 4 tek parça izle seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Çakallarla Dans 4 İkimizin Yerine
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici