iPhone 7 Detayları İnternete Sızmaya Devam Ediyor!

iPhone 7'ye uzay siyahı renk seçeneği geliyor. Görseler internete sızdırıldı.

iPhone 7 Detayları İnternete Sızmaya Devam Ediyor!
iPhone 7 Detayları İnternete Sızmaya Devam Ediyor!

iPhone çıkış tarihi yaklaştıkça, birtakım görseller internete sızdırılmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen yeni Apple serisi ile ilgili olarak daha önce telefonda 3.5 mm kulaklık girişi olmadığını, ince anten çizgilerinin kullanıldığını ve çift arka kamera özelliğinin bulunduğunu öğrenmiştik. Sızdırma yoluyla duyurulan bu bilgilerin ardından heyecanla beklenen iPhone ile ilgili bir ayrıntı daha gün yüzüne çıktı.

YEPYENİ RENK SEÇENEĞİ: UZAY SİYAHI

İddiaya göre Apple, yeni iPhone serisinde uzay siyahı renk seçeneğini kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Bir sosyal paylaşım sisteminde paylaşılan görsellerde iPhone 7'nin simsiyah bir renk ile üretildiği görünüyor. Bu siyah renkli iPhone 7'nin yer aldığı görseller Apple kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı. Daha önce siyah rengi seven kullanıcılar için böyle bir renk seçeneği düşünülmemişken yeni renk seçeneği sayesinde artık simsiyah bir iPhone'a sahip olabileceksiniz.

SIZINTILAR DEVAM EDEBİLİR

iPhone 7 ilgili sızan görsellerin önü arkası kesilecek gibi durmuyor. Muhtemelen ilerleyen günlerde iPhone serisi ile ilgili olarak yeni detaylar da internete sızdırılır. Bu sızıntılar sayesinde henüz tanıtımı bile yapılmadan telefonun tüm özelliklerini öğrenebiliriz.

Siyah iphone 7 üretilecek siyah iPhone 7 görselleri internete sızdı iPhone 7 görselleri çalındı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici