İphone 7 İçin Yeni Resimler Basına Sızdırıldı. Peki İphone 7 Ne Zaman Çıkacak?

İphone 7 Tanıtım Tarihi yaklaştıkça Yeni Resimler Sızdırılmaya Devam Ediliyor. İphone 7 İçin Yeni Özellikler Ne Olacak Ve Ne Zaman Satışa Sunulacak

İphone 7 İçin Yeni Resimler Basına Sızdırıldı. Peki İphone 7 Ne Zaman Çıkacak?
İphone 7 İçin Yeni Resimler Basına Sızdırıldı. Peki İphone 7 Ne Zaman Çıkacak? Tekno Kenar

Her çıkardığı telefon modeli sansasyona neden olan, uğruna sabahalara kadar mağaza önlerinde sıralarda beklenen İphone serisi telefonların sonuncusu olan İphone 7 modeli çok kısa bir zaman sonra kullanıcısı ile buluşacak. Ortada çeşitli lansman tarihi  söylentileri dolaşsada Apple geleneği bozmayarak bu telefonuda yılın son çeyreğinde tanıtacağını söyleyebiliriz.

İphone 7'nin Özellikleri Ne Olacak

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında İphone 7 nin diğer iphone  modellerinden ne gibi farkları olacağı. Sızdırılan bilgilere göre iphone bu modelinde ön flaş olacağı yönünde. Ayrıca 4.7 inç ekran ve 16-64 ve 128 gb kapasite seçenekleride kullanıcıya sunulacak. Kesin bir bilgi olmamakla birlikte 5 Gb ram ve kablosuz Şarj olma özelliği olacağından bahsediliyor. 3D touch özelliği ve işletim sisteminin  İos 10 olma ihtimali ise biraz zayıf görünüyor.

İphone 7 Ne Kadara Satılacak 

Fiyat konusunda henüz net bir bilgi olmamakla birlikte yaklaşık 749 dolar olması bekleniyor. Apple diğer çıkardığı modellerde genelde plus ve normal modelleri arasında yaklaşık 120 dolar gibi bir fark bulunuyor. Bunuda göz ardı  etmemekde fayda var. 

 

iphone 7 çıktımı iphone 7 ne zaman çıkacak iphone 7 fiyatı ne kadar iphone 7 tanıtım tarihi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici