İşte Karşınızda Candy Esin

Yıllar önce hayatımıza giren ve şeker patlatma oyunları arasında bir numara haline gelen oyun, şimdi de Türklere özgü bir versiyon ile geliyor. Android kullanıcılarının bir hafta önce tanışmış olduğu bu oyun, şimdiden 5 bin kişinin üzerinde indirilme sayısına ulaştı.

İşte Karşınızda Candy Esin
İşte Karşınızda Candy Esin

Candy Esin ismi verilen bu oyun, piyasaya çok daha önceki dönemlerde çıkarılmış olan şeker patlatma oyunlarına hiçbir şekilde benzemiyor. Aynı konsept üzerine kurulan onlarca oyun bulunmasına rağmen, Candy Esin’de bulunan grafik tasarımları hiçbir oyunda bulunmuyor. Hem Android hem de İOS kullanıcılarının kullanımına sunulan bu oyun, şuan için En İyi Ücretsiz kategorisinde ilk sırada yer almaktadır. Şuan için indiren kişilere baktığımız zaman, geneli Türk olan kullanıcıların bu oyunları tercih ettiklerini söyleyebiliriz.

İşte Oyun Detayları

Kullanıcı yorumlarını dikkate alarak oyunu indiren kişiler, son derece memnun olduklarını dile getirmektedirler. Çünkü hem oyunun grafik tasarımı oldukça iyi hem de seslendirmeler ve yönlendirmeler tamamen Türkçe. Candy Esin ismi ile de kullanıcıların sempatisini kazanan bu oyun, her gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

Oyun sloganı, kişileri hırslandıran diğer bir durumdur. Çünkü oyunun hem keyifli hem de kolay bir şekilde öğrenildiği, fakat bir uzman olmanın çok zor olduğundan bahsediliyor. Şuan için üç haneli bölümlere gelen kişilerin sayısı çok az olsa da, Türkiye, Almanya ve Amerika’ya da ulaşan bu oyunun, gelecek vaat ettiği söylenebilir.

candy esin candy esin oyunu şeker patlatma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yasin ok     0000-00-00 Gazetede gordum indirdim cok iyi yapmislar
Memet     0000-00-00 Iyi guzel
Salih     0000-00-00 Gercekten cok iyu olmus bende meraktan arastirdim super
Samet     0000-00-00 Supermis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici