Kemal Kılıçdaroğlu'na Silahlı Saldırı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, konvoyu ile birlikte Arvin'e doğru ilerlerken saldırganlar tarafından silahlı saldırıya maruz kaldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'na Silahlı Saldırı!
Kemal Kılıçdaroğlu'na Silahlı Saldırı!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu, çatışmanın ortasında saldırıya maruz kalmasının ardından CNN Türk canlı yayınına telefon ile bağlanarak bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı bu açıklaması ile de urumunun iyi olduğunu tüm Türkiye'ye net bir şekilde belirtmiş oldu.

KILIÇDAROĞLU'NUN KONVOYUNA ATEŞ AÇTILAR!

CHP başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konvoyu ile birlikte Artvin Şavşat'a doğru ilerlerken Yanıklı köyü taraflarında saldırıya maruz kaldı. Ateş açılınca Kılıçdaroğlu'nun korumaları da cevap verince çatışma çıktı. 

KILIÇDAROĞLU'NUN SAĞLIK DURUMU İYİ!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk canlı yayına bağlanarak yaptığı açıklamasında onun için hiçbir sorun olmadığını, karayolları binasında şu anda güvende olduğunu ve çatışmanın ortasında kalarak, olumsuz bir tabloya maruz kaldığını açık şekilde dile getirdi. Ayrıca da çatışmanın gerçekleştiği alanda güvenlik güçlerinin kendisini çok seri bir şekilde o alandan çıkardıklarını, kaygılanacak hiçbir şey olmadığını ve sağlık durumunun da gayet yerinde olduğunu belirtti.

kemal kılıçdaroğlu chp cumhuriyet halk partisi çatışma artvin saldırı cnn türk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici