Kim iPhone 7 Satın Alabilecek?

Aylardır heyecanla beklenen iPhone 7. Yarın tanıtılacak. Peki kimler iPhone 7 satın alabilecek? Gelen son haberler bunun cevabını verecek nitelikte.

Kim iPhone 7 Satın Alabilecek?
Kim iPhone 7 Satın Alabilecek?

Dünyanın en büyük teknoloji  şirketlerinden biri olan Apple, her geçen yıl ürünlerini ve ürün kalitesini arttırmaya devam ederek piyasadaki rakiplerini zorluyor. Hal böyle olunca piyasadaki rekabet de arttıyor. Yeni piyasaya süreceği ürünler hakkındaki ilgileri, ürün tanıtılana dek sır gibi saklamasıyla bilinen Apple, bu niteliğini son yıllarda kaybetmişe benziyor. Çünkü yeni piyasaya süreceği ürünler hkkında ardı ardırna bilgiler gelmeye devam ediyor.

Apple’ın yarın tanıtılması beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7 hakkında da geçen yıllarda olduğu gibi birçok haber ve bilgi geldi. Apple hernekadar bu bilgi ve haber sızıntılarının önüne geçmeye çalışsa da bunda pek başarılı olamıyor.

iPhone 7’nin Satışları Çok Yüksek Olacak

İngiltere’de yapılan bir anket iPhone 7 hakkında önemli bilgileri gün ışığına çıkardı. 1014 iPhone kullanıcısı arasında yapılan bir ankete göre, iPhone kullanıcılarının %50’si iPhone 7’ye geçmeyi planlıyor. Kullanıcıların %19’u ise iPhone kullanımını bırakıp herhangi bir Samsung cihazına geçmeyi planlıyor.

iPhone 7 Fiyat iPhone 7 iPhone 7 Satış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici