Konya'da Darbe Şüphesi Sokakları Doldurdu!

Konya'da yaşanan elektrik kesintisi ile vatandaşlar ne yapacağını şaşırarak, darbe oldu endişesi ile valiliğe akın etti.

Konya'da Darbe Şüphesi Sokakları Doldurdu!
Konya'da Darbe Şüphesi Sokakları Doldurdu!

Konya genelinde  yaşanan ve yarım saat  civarı süren elektrik kesintisi vatandaşlarda endişeye yol açtı.Vatandaşlar Konya Valilliğine akın etti.Vatandaşlar Vali Canpolat açıklama yapmadan dağılmayacaklarını bildirdiler.

"Vali Açıklama Yapmadan Gitmeyeceğiz" 

Ellerinde Türk Bayraklarıyla valilik önünde toplanan vatandaşlara polis ekipleri tarafından elektrik kesintisinin nedeninin trafodan kaynaklı olduğu ve herhangi bir darbe girişiminin olmadığı hakkında bilgi verildi. Valilik önünde toplanan kalabalık Konya Valisi Yakup Canbolat'ın Valiliğe gelerek açıklama yapmasını istedi. Valilik açıklama yapmadan alanlardan ayrılmayacaklarını belirttiler.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu Valilik Önüne Geldi

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, valilik önüne gelerek vatandaşlara herhangi bir olumsuzluk olmadığını söyledi.Ancak kalabalıktan bazıları Vali'nin hayatından şüphe ettiklerini bildirdiler ve bunun üzerine AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu kalabalıktan iki kişi ile Vali Yakup Canbolat'ı telefonla görüştürdü.Görüşmenin ardından halk evlerine dağıldı.

darbe paniği Konya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici