Osmanlıspor'dan Fenerbahçe'ye Müthiş Çalım

Transfer döneminde 2 futbolcusunu Beşiktaş'a kaptıran Fenerbahçe, bir darbe de Osmanlıspor'dan yedi. İşte detaylar!

Osmanlıspor'dan Fenerbahçe'ye Müthiş Çalım
Osmanlıspor'dan Fenerbahçe'ye Müthiş Çalım

Transfer sezonuna girdiğimiz andan bu yana, Fenerbahçe’nin transfer etmek için büyük bir çaba gösterdiği Maher, artık Osmanlıspor ile anlaşmış durumda. Osmanlıspor’a imza atan Maher, iki takım arasındaki ilişkileri nasıl etkiler bilinmez ama imza töreni sırasında orada bulunanları tebessüm ettiren bir durum ile karşılaşıldı.

Fenerbahçe’nin 10 numara eksikliğini ortadan kaldırmak için en uygun aday olarak gösterdiği Adam Maher, artık Osmanlıspor’un futbolcusu. Transfer dünyası açısından büyük bir sürpriz olarak gündeme düşen transferde, Maher’in imza attığı sırada şaşırtan bir olay da yaşandı.

Arka Planda Görüşmeler Sürüyor Altyazısı

Osmanlıspor Kulübü’nün imza atması için Ankara’ya getirdiği Adam Maher, paylaşmış olduğu fotoğraf ile herkesi hayrete düşürdü. Adam Maher, Osmanlıspor ile anlaşıp imza attığı sırada, hemen arkasında bulunan televizyonda Fenerbahçe ile ilgili adının geçtiği bir haber bulunuyordu. Bu haberde, PSV’nin oyuncusu olan Adam Maher ile Fenerbahçe’nin görüşmeleri sürdürdüğü yazıyordu. Bu haber ile Fenerbahçeli’ler ümitlenirken, aynı sırada Adam Maher Osmanlıspor ile yapmış olduğu anlaşmayı imzalıyordu.

adam maher osmanlıspor fenerbahçe psv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici