Özel Hareket Polis Alımları Ertelendi Mi?

Özel harekat polisi alımı için uzun zamandan beri gündemde farklı bilgiler yer alırken alım işlemleri için tarihin ertelendiği ifade edildi.

Özel Hareket Polis Alımları Ertelendi Mi?
Özel Hareket Polis Alımları Ertelendi Mi? Hakan Göçmez

Türkiye'de Özel Harekat olarak görevlendirilmek üzere polis alımlarının yapılacağı açıklanırken yapılan bu açıklama sonrasında konu ile ilgili vatandaşların ilgisi oldukça fazla oldu. Özellikle kriterlere uyan vatandaşlar Özel Harekat olarak çalışabilmek adına yapılan mülakatlara katılarak başvurusunu iletirken yapılan alımların ertelendiği ifade edildi.

1 Hafta Ertelendi

10 Ekim'de yapılacağı duyurulan adımlar ile ilgili yayınlanan son duyuru ile birlikte alımların ertelendiği ifade edildi. Özel Harekat için görev almak isteyen ve başvuru işlemlerini yaparak göreve başlamak isteyen adayların 10 Ekim tarihi yerine 17 Ekim'de işlemlerini kaldığı yerden devam edebilmesi mümkün olacak.

17 Ekim'de İşlemlere Başlanacak

Bu bakımdan özellikle sistemde yaşanan aksaklıklar nedeniyle bir haftalık bir ertelemenin yapıldığı ve 17 Ekim tarihi itibariyle özel harekat polis alımları işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabileceği ifade edildi. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişilerin alım ile ilgili şartnameyi okuması ve kriterlere uygun olup olmadığını kontrol etmesi gerekiyor.

Yapılacak kontroller dahilinde alım şartları uyan kişiler başlığını belirtildiği gibi internet üzerinden yapabilecek alım işlemlerinin sonuçlanması ile birlikte özel harekat polisi olarak görevlendirme imkanı elde eden kişiler kolay bir şekilde kayıt ve yerleştirme işlemlerini yaparak göreve başlama imkanı elde edebilecek.

Özel Hareket Polis Özel Hareket Polis alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici