Samsung, Kapaklı Telefonuyla Geliyor

Samsung klasik telefon severlere özel olarak Galaxy Folder 2'yi üretti

Samsung, Kapaklı Telefonuyla Geliyor
Samsung, Kapaklı Telefonuyla Geliyor Tekno Kenar

Bu dönemde büyük  ekranlı, yüksek performanslı akıllı telefonlar moda.Bundan yıllar önce kapaklı telefonlar  çok seviliyordu. O zamanlar sevilen  bu kızaklı/kapaklı modeller, artık yerini dev ekranlara bıraktı. Günümüzde de hususen orta yaş ve üzeri akıllı telefon kullanıcılarında fenomen olmaya başladı. Bu tarz telefonlara önem veren, büyük ekranlı telefonlara alışamamış kişiler için kapaklı telefon üretimine tekrar başlayan Samsung, Folder ismini verdiği bu modeli yenileyecek.

Fotoğrafında görebileceğiniz gibi estetik bir telefon olacak olan Galaxy Folder 2, 2.000mAh pile sahip olacağı ortaya çıktı. Ayrıca gelen bilgilere göre 3.8 inç ekrana, 1.4GHz’lik Qualcomm işlemciye, 2GB RAM ve 8GB dahili depolama alanı gibi özelliklere sahip olacağı söylenen  Samsung Galaxy Folder 2, 8MP arka ve 5MP ön kameraya sahip olacak.

Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemini ile çalışılacak olan telefon, SD kart desteği de sunabilecek. Söylentilere göre 250 Dolar gibi bir fiyatla piyasaya çıkacak olan Folder 2, klasik telefon arayan her kullanıcının ilgisini çekebileceğe benziyor.

Samsung, Kapaklı Telefonuyla Geliyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Samsung, Kapaklı Telefonuyla Geliyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Google, Project Treble’ı Eski Telefonlara da Ekleyecek
Google, Project Treble’ı Eski Telefonlara da Ekleyecek
Cep Telefonu Kırılan Ekranını Kendi Tamir Edecek!
Cep Telefonu Kırılan Ekranını Kendi Tamir Edecek!