Ücretsiz Görüşmeler İçin Facebook Messenger

Ücretsiz Görüşmeler İçin Facebook Messenger
Ücretsiz Görüşmeler İçin Facebook Messenger Tekno Kenar

Günümüzde artık herkes Facebook kullanıyor ve arkadaşları ile Facebook üzerinden irtibata geçiyor. Bu nedenle de Facebook kullanıcı sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Şuanda dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olma unvanını elinde bulunduran Facebook, sahip olduğu kullanıcılara farklı deneyimler yaşatabilmek için yeni uygulamaları da devreye sokuyor. Facebook Messenger uygulaması da bunlardan bir tanesi. Eğer sizde bir Facebook hesabına sahipseniz ve Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile sık sık mesajlaşıyorsanız bu durumda Facebook Messenger uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mobil cihazlarınızda arkadaşlarınız ile bu uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Bunun için www.messengerindir.org adresinizi ziyaret ederek , uygulamayı indirebilir ve kullanım detaylarına ulaşabilirsiniz.

Messenger uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca bu uygulamayı kullanması da tamamen ücretsiz. Uygulamanın sahip olduğu özellikler ise oldukça fazla. Mobil cihazlara ve tabletlere kurulabilen bu uygulama sayesinde Facebook hesabınıza giriş yapmak zorunda kalmadan arkadaşlarınız ile mesajlaşabilirsiniz. Buna ek olarak bu uygulama üzerinden arkadaşlarınıza ses dosyaları ve resim dosyaları gönderebiliyorsunuz. Üstelik bunların hepsini ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Ayrıca uygulama Facebook hesabınıza bakmak zorunda kalmadan mesaj geldiği zaman size sesli olarak bildirimde bulunuyor. Ekrana gelen mesajlaşma ikonu sayesinde tek bir dokunuş ile arkadaşlarınız ile mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz. Bu nedenle de uygulama şuanda milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor.

Messenger uygulamasını indirdikten sonra uygulamanın var olan özelliklerini kullanmayacak aynı zamanda uygulamaya yeni gelen tüm özelliklerden de yararlanabileceksiniz. Özellikle son zamanlarda uygulama için çıkartılan onlarca farklı özellik sayesinde artık kullanıcılarda Messenger üzerinden daha kolay mesajlaşabiliyorlar. Ayrıca birçok kişinin şikayet ettiği mesajlaşırken internette dolaşamama sorunu da yeni gelen güncelleştirmeler ile tamamen ortadan kaldırılıyor.( Sohbet Balonları ) Şuanda test aşamasında yeni özellikler önümüzdeki günlerde tüm Messenger kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Kısacası Facebook Messenger uygulaması sayesinde artık sizde arkadaşlarınız ile kolay bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Bunun için uygulamayı akıllı cihazınıza indirmeniz ve kurmanız yeterli olacaktır. Facebook Messenger uygulaması Android, iOS ve Windows Phone tabanlı tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici