Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti

Beauty.ai sitesi, geçtiğimiz günlerde bir güzellik yarışması düzenledi. Fakat güzellik yarışmasının jürisi bu sefer insanlar değildi. Bu sefer dünya güzellerini yapay zeka seçti.

Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti
Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti

Dünyada çoğu insan, yarışmacıların fiziksel güzelliklerine göre sıralanıp dereceye girenlere ünvan ve ödüllerin verildiği “güzellik yarışmalarını” izliyor. Bir çok kanal ve birçok internet sitesi bu gibi yarışmaları düzenliyor. Düzenlenen yarışmalar oldukça da ilgi görüyor.

Beauty.ai sitesi geçtiğimiz günlerde bir güzellik yarışması düzenledi. Düzenlenen güzellik yarışması oldukça ilgi gördü. Fakat yarışmanın en çok ilgi gören tarafı yarışmacılar değil, jüriydi. Zira bu yarışmada jüri insanlardan oluşmuyordu. Jüri bu sefer insanlardan oluşmak yerine yapay zekadan oluştu. Yarışmaya katılan yarışmacıları jüri konumundaki yapay zeka değerlendirdi. Bu değerlendirmenin sonucunda yarışmacıları sıraladı ve yarışmanın kazananlarını belirledi.

Yapay zeka tarafından oluşan jüri, kullanıcıların yüz algoritmalarını yüz kırışıklıkları, yüz simetrileri ve gösterdikleri yaşlara göre oluşturdu ve bu algoritmaya göre yarışmacıları değerlendirdi.

yapay zeka jüri yapay zeka güzellik yarışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici