YDS Adayları Dikkat! E-YDS 2016/10 Giriş Belgeleri Açıklandı!

Elektronik Yabancı Dil Sınavı olarak tanımlanan YDS için e-YDS 2016/10 giriş belgelerinin yayınlandığı açıklandı.

YDS Adayları Dikkat! E-YDS 2016/10 Giriş Belgeleri Açıklandı!
YDS Adayları Dikkat! E-YDS 2016/10 Giriş Belgeleri Açıklandı!

Yabancı dil bilgisinin belgelenmesi adına yapılan YDS, her yıl içerisinde belirli dönemlerde gerçekleştirirken, yapılan başvurular sonrasında bu yıl son kez yapılacak olan YDS’de giriş belgeleri de yayınlandı. 29 Eylül ile 3 Ekim tarihleri arasında başvuru süreci devam eden ve 3 Ekim tarihi itibari ile Türkiye genelinde başvuruların alındığı YDS için sıra sınava geldi. e-YDS 2016/10 giriş belgelerinin de yayınlanması ile birlikte adaylar sınava nerede girebileceğini öğrenebilecek.

e-YDS Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu!

 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan yazılı açıklama ile e-YDS 2016/10 giriş belgelerinin yayınlandığı duyurulurken, adaylar belgelerine göre nerede sınava gireceğini kolay bir şekilde öğrenebilecek.

15 Ekim’de Sınav Var!

E-YDS 2016/10 giriş belgelerinin açıklanması ile birlikte 15 Ekim’de yapılacak sınav için de tüm hazırlıklar tamamlanmış olacak. 15 Ekim günü adaylar sınav ortamlarında YDS sınavına girebilecek. 80 sorunun sorulacağı e-YDS’de adaylar e sınav deneyimini yaşayabilecek. Bu bakımdan sınav ile ilgili tüm işlemlerin detaylı bir şekilde öğrenilmesi gerekiyor.

15 Ekim tarihine kadar adayların gerekli tüm işlemleri yaparak sınavın nasıl olacağı ile ilgili bilgileri öğrenmesi gerekiyor. Böylece sınav günü herhangi bir sorun yaşanmadan sınava girilmesi ve sınavın verilmesi mümkün olacaktır. Bu bakımdan herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına mutlaka e-YDS 2016/10 giriş belgelerine bakılmalıdır.  

YDS giriş belgesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Samsung Ekonomik Çıkmazda!
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici
Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici