Yeni Bağımlılık Yaratacak Oyun: Shuffle Cats

​Candy Crush gibi çok farklı oyunların geliştirici olan King, yeni bir oyunu daha piyasaya sundu. İşte yeni oyun ile ilgili detaylar.

Yeni Bağımlılık Yaratacak Oyun: Shuffle Cats
Yeni Bağımlılık Yaratacak Oyun: Shuffle Cats Tekno Kenar

Shuffle Cats adı verilen yeni oyunun tanıtımı gerçekleştirildi. Oyunun tanıtılması ile birlikte oyunun yeni bağımlılık yaratacak bir oyun olduğu konusunda çoğu kişi hem fikir olurken, oyun içerisinde önceki oyunlara göre çok fazla yenilik ve farklılık bulunuyor. Bu bakımdan King, Shuffle Cats ile birlikte oldukça farklı bir alanda şansını deneyecek gibi duruyor.

Resmen Kullanımda!

Shuffle Cats ile ilgili yapılan açıklamalarda oyunun resmen kullanıma sunulduğu ifade edilirken, oyunun hem iOS hem de Android desteği bulunuyor. Bu bakımdan oyunu indirmek isteyen kişiler Google Play ve App Store üzerinden oyunun uyumlu versiyonunu indirebilecek.

Rummy’e Benziyor!

Shuffle Cats oyunu klasik Rummy oyunu ile benzerlik gösterirken, Shuffle Cats bir kart oyunu olarak karşımıza çıktı. Gerçek zamanlı olarak oynanacak oyun bu bakımdan oyuncuların birbirine karşı üstünlük kurması üzerine kurulu.

Sohbet gibi farklı özelliklerin de yer aldığı Shuffle Cats bu bakımdan oldukça farklı bir yapıda. Sunulan bu yenilikler ile birlikte oyunun ilgi çekmesi bekleniyor. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde yapılacak indirme işlemleri ile birlikte oyunun ne kadar ilgi göreceği de öğrenilecek.

Oyunu indirmek isteyen kişiler aşağıdaki bağlantılar üzerinden kolay bir şekilde siteye giriş yapabilir. Böylece herhangi bir sorun yaşanmadan oyunu cihazlarınıza indirerek deneme fırsatını elde edebilirsiniz.

Google Play Store için tıklayın 

App Store için tıklayın

Yeni Bağımlılık Yaratacak Oyun: Shuffle Cats Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Yeni Bağımlılık Yaratacak Oyun: Shuffle Cats Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Google, Project Treble’ı Eski Telefonlara da Ekleyecek
Google, Project Treble’ı Eski Telefonlara da Ekleyecek
Cep Telefonu Kırılan Ekranını Kendi Tamir Edecek!
Cep Telefonu Kırılan Ekranını Kendi Tamir Edecek!