Tekno Kenar

  24 Saat canlı yayın Facebook’ta

  Facebook, Google’dan sonra giriş yapılan ikinci site olarak biliniyor. Facebook’da son zamanlarda değişiklikler meydana geliyor ve şimdide canlı yayın devri geliyor.

  24 Saat canlı yayın Facebook’ta
  Facebook, son zamanların her ne kadar en çok kullanılan uygulaması olmasa bile, yine de çok değerli bir uygulama ve yine kullanmaktan çok zevk alıyoruz. Bu uygulama bizlere neler katıyor ve aynı zamanda neler kattı bunları hepimiz biliyoruz. Aslına bakarsanız diğer tüm uygulamaların çıkış sebebi ve aynı zamanda özenilesi durumu Facebook üzerinden kaynaklandı. Mesela; Instagram, fotoğraf paylaşma platformu ama Facebook sayesinde çıkışını gösterdi, aynı zamanda Swarm yer bildirimi platformu olarak dikkat çekiyor ama bir zamanlarda Facebook’ta da vardı böyle bir sistem. Şimdilerde ise yeni bir sistemi, Facebook üzerinden değerlendireceğiz.

  Yayın tamamı ile kayıt altında olacak

  Facebook, canlı yayın sistemini biliyordunuz, bilmeseniz bile kulağınıza çalınmıştır. Bu sistemi artık 24 saat boyunca uygulayabileceğiz. Video canlı yayın olarak 24 saat boyunca görülecek ve daha sonra ise kişinin profilinde kayıt olacak. Aynı zamanda kişilerden gelen mesajları engelleyecek olan sistemde rayına girecek.

  Görüş aktarımı yapılacak

  Periscope gibi bir uygulama, sistem içerisinde küçük bir miktarda yer alacak. Geliştirilen bir kısım olan ise; video çekerken aynı anda yorum yapılacak ve herkes görüşlerini bir sayede bildirecekler. Aslına bakarsanız bu sistemin gelişim amacı tamamı ile doğaya yönelik ve belgesel çekmek için olacaktı. Ama bakalım, herkes sabırsızlık içerisinde bekliyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  24 Saat canlı yayın Facebook’ta başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  24 Saat canlı yayın Facebook’ta başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  24 Saat canlı yayın Facebook’ta başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?