Alexa

Adobe Lightroom Mobil Sürüme Yeni Özellikler Eklendi

Adobe Lightroom’a Eklenen Yeni Özelliklerle Fotoğraflarınızı Daha Gelişmiş Seçeneklerle Düzenleyebileceksiniz.

Adobe Lightroom Mobil Sürüme Yeni Özellikler Eklendi
Adobe Lightroom Mobil Sürüme Yeni Özellikler Eklendi Tekno Kenar
Bu içerik 2413 kez okundu.

Adobe Lightroom, akıllı telefonlarda fotoğraf çekmeniz, düzenlemeniz ve oldukça iyi gözüken görselleri paylaşmanız için bolca seçenek sunan bir uygulama. Şimdi ise uygulamanın hem Android, hem de iOS sürümleri için önemli bir güncelleme yayınlandı.

Adobe Lightroom Mobil Güncellemesinde Android ve iOS İçin Yenilikler Var

Eğer Android telefon kullanıcısıysanız, Lightroom’a hoşunuza gidecek özellikler eklendi. Artık uygulama kısayolları özelliği Android Nougat ve üstü sürüm kullanan herkese sunulacak. Böylece uygulama ikonuna basılı tutarak hızlıca popüler modlara erişebileceksiniz.

Ligthroom’un Android son sürümüyle birlikte hafıza yönetiminde de kullanıcılar daha çok seçeneğe sahip olacak. Ayrıca bazı önemli hatalar da düzeltilerek sorunsuz hâle getirildi.

Uygulamanın iOS sürümünde ise yazı tabanlı filigran yaratma ve kişiselleştirme seçeneği eklendi. Bunları Lightroom CC üzerinde gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca HDR kalitesi de arttırılırken, çeşitli hatalar düzeltildi ve uygulamanın hızı arttırıldı.

Adobe Lightroom Mobil Sürümde Auto Modu Tekrar Tasarlandı

Daha da önemlisi hem Android, hem de iOS sürümlerinde Auto modu tekrar tasarlandı ve artık daha iyi sonuçlar veriyor. Yeni Auto Mode, Adobe’un Adobe Sensei adlı yapay zeka teknolojisini kullanıyor.

Adobe Lightroom’u hem App Store, hem de Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz fakat hatırlatmak gerekiyor ki premium özellikleri kullanmak için para ödemeniz gerekebilir.

Adobe Lightroom Mobil Sürüme Yeni Özellikler Eklendi Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Adobe Lightroom Mobil Sürüme Yeni Özellikler Eklendi Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor