AirPods'lar Yeniden Satışa Sunuldu!

Apple'ın yeni iPhone modellerini tanıttımı esnasında tanıtmış olduğu yeni kablosuz kulaklığı AirPods'lar bir sebepten ötürü satıştan kaldırılmıştı. Apple'ın AirPods'ları yeniden satışa sunuldu!

AirPods'lar Yeniden Satışa Sunuldu!
AirPods'lar Yeniden Satışa Sunuldu! Tekno Kenar

Apple ilk olarak iPhone 5 tanıtımında EarPods kulaklıklarını tanıtmıştı. Apple'ın bu yeni kulaklıkları şirinlerin fön makinesine benzetilmişti. Apple'ın bu kulaklıklarının gelişmiş sürümü olan AirPods'ları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımında tanıtılmıştı. 

Apple'ın bu kablosuz kulaklıkları Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinden önce dünya ile birlikte Türkiye'de de satışa sunulmıuştu. Apple'ın bu kulaklıkları nedeninin biliinmediği bir sebepten ötürü satıştan kaldırılmıştı. Apple şimdi sürpriz bir şekilde AirPods ürünlerini yeniden satışa sundu. 

Apple'ın Online Store'u üzerinden satışa sunulan AirPods'lar 779 liradan satışa sunulmuş durumda ancak ürünlerin teslimatı 3 hafta sonra gerçekleşecek. 

Apple'ın merakla beklenen AirPods'larının özelliklerine kısaca deyinmemiz gerekirse tammen kablosuz bir yapıda olan AirPods'ların kendi özel işlemcii bulunuyor. AirPods'lar ayrıca tuşsuz olarak geliyor. Kullanıcılar herhangi bir noktaya çift tıklandığını Siri otomatik olarak devreye giriyor. Bakalım Apple'ın yeni nesil kulaklıkları kullanıcılar tarafından çok sevilecek mi ? 

AirPods'lar Yeniden Satışa Sunuldu! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

AirPods'lar Yeniden Satışa Sunuldu! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?