Alcatel’den 5000mAh Bataryalı Pixi 4 Plus Power

Mobil sektörün çok popüler olması daha önemli markalarından olan Alcatel, yeni bir telefonun tanıtımını daha gerçekleştirdi.

Alcatel’den 5000mAh Bataryalı Pixi 4 Plus Power
Alcatel’den 5000mAh Bataryalı Pixi 4 Plus Power Tekno Kenar

Alcatel akıllı telefon pazarında düşük bir paya sahip olmasına karşın yeni çıkardığı modelleri ile birlikte kendi kitlesini oluşturmayı başarmış durumda. Özellikle telefonları için düşük etiket fiyatlarını tercih eden Alcatel, bu sayede alım gücünü düşürerek daha fazla kişiye ulaşma çabasında. Marka tarafından tanıtımı gerçekleştirilen yeni telefon modelinin adı Pixi 4 Plus Power olurken özellikle telefonun ciddi bir batarya gücü ile gelmesi de dikkat çekti.

Dev Bataryalı Geliyor

Yapılan tanıtımlarda telefonda 5000 Mah kapasiteli bir bataryanın yer aldığı görülürken bu batarya 2.7 güne kadar sınırsız ve şarj edilmeye gerek kalmadan kullanım sağlayabilir. Bu bakımdan düşük fiyatı ve aynı zamanda uzun kullanım ömrü ile özellikle telefondan çok fazla performans beklemeyin ve sadece konuşma yapmak isteyen kişiler için yeni cihazın oldukça ideal durumda olduğunu söylemek mümkün. Akıllı telefon piyasasında bu kadar yüksek bir batarya kapasitesine sahip telefon sayısı oldukça az olurken Alcatel piyasadan daha fazla pay alabilmek ve farklı bir cihaz üretebilmek adına batarya tercihinde böylesine yüksek bir kapasiteyi tercih etmiş durumda.

Teknik Özellikleri Neler?

Alcatel tarafından telefonda kullanılan batarya şu anda Samsung ve Apple gibi pek çok markanın erişemediği ve pek çok Amiral gemisinin iki katı kadar bir kapasiteyi ifade ediyor. Yapılan tanıtımlarda telefonun teknik özellikleri ile ilgili detaylarda paylaşılırken telefonda yer alacak diğer önemli özellikler şöyle olacak;

5.5 inç 720p ekran

MediaTek işlemci

1 GB RAM

microSD

13 MP ön ve arka kamera

çift SIM desteği

8 GB depolama alanı

Alcatel’den 5000mAh Bataryalı Pixi 4 Plus Power Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Alcatel’den 5000mAh Bataryalı Pixi 4 Plus Power Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?