Alexa

Amnesia Collection PC’de Ücretsiz Oldu

Kült Korku Oyunu Amnesia Collection Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu.

Amnesia Collection PC’de Ücretsiz Oldu
Amnesia Collection PC’de Ücretsiz Oldu Tekno Kenar
Bu içerik 1379 kez okundu.

Şimdiden kült oyunlar arasında gösterilen ve korku oyunları tarihine geçen Amnesia: The Dark Descent ve onun devam oyunu olan Amnesia: A Machine for Pigs oyunlarını paket hâlinde sunan Amnesia Collection Humble Store üzerinde ücretsiz oldu.

Her İki Amnesia Oyunu Bir Arada

Normalde Amnesia oyunları 31 TL’den satılırken, Amnesia Collection adlı toplu paket ise Steam’de 55 TL değere sahip. Humble Store’un yaptığı kısa süreli kampanya sayesinde ise Amnesia Collectionu ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsiniz. Humble Store’a e-postanızı kaydettikten sonra size bir ürün anahtarı verilecek ve ardından bunu Steam’de kullanarak oyunu aktive edeceksiniz. Aktivasyon işleminin ardından oyunu artık istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Elinizi Çabuk Tutun

Fakat unutmayın ki Amnesia Collection kampanyası sadece kısa bir süre için geçerli. Ücretsiz fırsat bugün başlarken yarın sona erecek. Dolayısıyla elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Frictional Games tarafından yapılan Amnesia, survival horror türüne adeta yeni bir soluk getirmişti. Dolayısıyla korku oyunları seven herkese ‘Bu fırsatı sakın kaçırmayın’ diyoruz.

Amnesia Collection PC’de Ücretsiz Oldu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Amnesia Collection PC’de Ücretsiz Oldu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı