Tekno Kenar

  Amnesia Collection PC’de ücretsiz oldu

  Kült korku oyunu Amnesia Collection kısa süreliğine ücretsiz oldu.

  Amnesia Collection PC’de ücretsiz oldu

  Şimdiden kült oyunlar arasında gösterilen ve korku oyunları tarihine geçen Amnesia: The Dark Descent ve onun devam oyunu olan Amnesia: A Machine for Pigs oyunlarını paket hâlinde sunan Amnesia Collection Humble Store üzerinde ücretsiz oldu.

  Her iki Amnesia oyunu bir arada

  Normalde Amnesia oyunları 31 TL’den satılırken, Amnesia Collection adlı toplu paket ise Steam’de 55 TL değere sahip. Humble Store’un yaptığı kısa süreli kampanya sayesinde ise Amnesia Collectionu ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsiniz. Humble Store’a e-postanızı kaydettikten sonra size bir ürün anahtarı verilecek ve ardından bunu Steam’de kullanarak oyunu aktive edeceksiniz. Aktivasyon işleminin ardından oyunu artık istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

  Elinizi çabuk tutun

  Fakat unutmayın ki Amnesia Collection kampanyası sadece kısa bir süre için geçerli. Ücretsiz fırsat bugün başlarken yarın sona erecek. Dolayısıyla elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

  Frictional Games tarafından yapılan Amnesia, survival horror türüne adeta yeni bir soluk getirmişti. Dolayısıyla korku oyunları seven herkese ‘Bu fırsatı sakın kaçırmayın’ diyoruz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Amnesia Collection PC’de ücretsiz oldu başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Amnesia Collection PC’de ücretsiz oldu başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Amnesia Collection PC’de ücretsiz oldu başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?