Andorid Kullanıcıları İçin Parola Tarih'mi Oluyor?

Birçok sosyal medya hesabına sahip olduğumuz için parola hatırlamak oldukça zor hale geldi. Her defasında yeni parola girmekten bizi kurtaracak olan Open Yolo hayatımıza bir kolaylık getirecek üstelik üst düzey güvenlik seviyesinde.

Andorid Kullanıcıları İçin Parola Tarih'mi Oluyor?
Andorid Kullanıcıları İçin Parola Tarih'mi Oluyor? Tekno Kenar

 

OPEN YOLO YANİ YOU ONLY LOGİN ONCE NEDİR?
Google Android ve Open Yolo işbirliği ile üst düzey güvenlik yazılımlarına bir soluk getirilmiş olacak. Böylece Android'de uygulamalara oturum açmak çok daha kolay bir hale gelecek. Google ve Dashlane'in kullanıcılarına duyurduğu yeni oturum açma protokolü Android'de kullanmış olduğunuz tüm uygulamalara hiçbir işlem yapmadan oturum açabilme özelliğine izin vermiş olacak.
Google Chrome'da saklamış olduğunuz parolaları uygulama ve web sitelerinde de kullanabileceksiniz. Kısaca Open Yolo Google Smart Lock'a benzer şekilde çalışan Android oturum açma özelliği.
Andoridler de şuan uygulamalarda oturum açmak için önce parola yöneticisini açmanız, girdiyi bulmanız ve parolanızın yapıştırılmasını beklemeniz gerekmektedir. Andorid kullanırken artık uygulamalarda herşey otomatik hale gelecek ve yeni bir akıllı telefonda kurulum yapmanız kolaylaşacak.
Kullanılan bu açık protokole resmi olarak izin veren tek parola yöneticisi Dashlane şirketi. Fakat Open Yolo açık bir protokol olduğundan diğer parola yöneticileride ileriki yıllarda bu özelliği kullanabilecek. Open Yolo şu an çalışmalarını sadece Android ile gerçekleştiriyor. Fakat yaptıkları açıklamada İOS için de çalışmalar başlatıldığını belirtmiş oldular. 
Böylece artık karışık harf ve sayılardan oluşan paroları veya parmak izi tarayıcısını kullanmak zorunda kalmayacağız. Open Yolo parola hatırlamak işini bizler için üstleniyor. 

Andorid Kullanıcıları İçin Parola Tarih'mi Oluyor? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Andorid Kullanıcıları İçin Parola Tarih'mi Oluyor? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün