Andorid Telefonunuzun Utulan Ekran Desenini Gmail Hesabınızla Açabilirsiniz

Andorid telefon ve tabletlerde kullanılan ekran desen kilidi unutulması halinde Gmail şifresi ile açılabiliyor. Peki bunun yolu nedir diye soruyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Andorid Telefonunuzun Utulan Ekran Desenini Gmail Hesabınızla Açabilirsiniz
Andorid Telefonunuzun Utulan Ekran Desenini Gmail Hesabınızla Açabilirsiniz Tekno Kenar

 

ANDROİD TELEFONLARDA EKRAN DESEN KİLİDİ AÇMA YOLLARI

Telefonunuz Andorid ise ve ekran kilit desenini unuttuysanız telefonu sıfırlamadan içindeki bilgilerden mahrum kalmadan ekran kilit desenini açabilrsiniz. Öncelikle Android telefonunuzda bulunan ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basarak resetleme işlemi yapın. Bu yol ile Android sistemde ekran kilidi probleminden kurtulacaksınız fakat bu işlem ile Android telefonu sıfırlamış olduğunuzdan dolayı bilgileriniz silinmiş olacak. Telefonlarımızda günlük ve iş hayatımız için kullanacağımız bir çok bilgi yer aldığından dolayı sıfırlama işlemi tercih etmek istenmeyebilir.

Android telefonunuzda ekran desenini açmak için  bir diğer ve herhangi bir bilgi silinmeden izlenebilecek yol ise Android telefonunuza bağlı olan Gmail hesabını kullanmak. Bu sistemi uygulamak için beş defa Android telefonunuzda kullanmış olduğunuz ekran desenini yanlış giriniz. Önünüze çıkacak olan saniye kuralına tamam dedikten sonra çıkış yapınız. Bu işlemden sonra Android telefonunuzda güç tuşuna basarak deseni unuttunuz mu  sorusuna tıklayın. Daha sonra Android telefonunuza bağlı Gmail hesabınıza giriş yaptığınızda yeni kilit oluşturma penceresi önünüze gelecektir. Bu adımdan sonra Andorid telefonunuza erişim sağlayabilirsiniz. 

Andorid Telefonunuzun Utulan Ekran Desenini Gmail Hesabınızla Açabilirsiniz Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Andorid Telefonunuzun Utulan Ekran Desenini Gmail Hesabınızla Açabilirsiniz Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün