Tekno Kenar

  Android Animoji uygulamaları gerçek mi?

  Android Animoji (Emoji) uygulamaları gerçek mi, yoksa Android kullanıcıları kandırılıyor mu?

  Android Animoji uygulamaları gerçek mi?

  iPhone X’te en çok dikkat çeken özelliklerden birisi animoji oldu. Temelinde emoji karakterlerinden oluşan bu özelliğin farklı yanı ise yüz ifadelerinizi ve duygu durumunuzu tespit ederek buna göre şekil değiştirmeleri. Animojiler binlerce farklı varyasyonla karşımıza çıkarken, bir süre daha gündemi meşgul edeceğe benziyor.

  Android’de Animoji var mı?

  Doğal olarak da Android kullanıcılarının hepsi kendi işletim sistemlerinde animoji uygulaması olup olmadığını merak ediyor. Google Play Store üzerinden arama yapınca onlarca animoji uygulaması çıkıyor fakat maalesef hepsi saçmalıktan ibaret.

  Hatta bunların da en çok öne çıkanlarını denedik ve tek bir tanesi dahi iPhone X’teki animojilerin yanına yaklaşamıyor. Aslında kendiniz de indirip deneyebilirsiniz fakat baştan uyaralım, çalıştırdığınızda adeta reklam bombardımanına tutuluyorsunuz ve bazılarının ana ekranına girmek dahi zor oluyor.

  Animoji sadece iPhone X’te çalışabilir

  Gerçek şu ki, iPhone X’teki animoji özelliği gelişmiş TrueDepth ön kamera sayesinde sağlanıyor ve benzet efektleri de normal bir ön kamerayla ortaya çıkarmak mümkün değil. Kısacası, eğlenceli emojiler hoşunuza gidiyorsa Android’de Snapchat veya Instagram dışında başka tercihiniz yok.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Android Animoji uygulamaları gerçek mi? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Android Animoji uygulamaları gerçek mi? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Android Animoji uygulamaları gerçek mi? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?