Tekno Kenar

  Android bildirimleri nasıl sesli dinlenir?

  Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemlerinden biri olan Android işletim sisteminde bildirimlerinizi sesli olarak dinlemeniz mümkün.

  Android bildirimleri nasıl sesli dinlenir?

  Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemlerinden biri olan Android işletim sisteminde bildirimlerinizi sesli olarak dinlemeniz mümkün.

  Android bildirimleri nasıl sesli dinlenir?

  Audify Notification Reader isimli mobil uygulama bizlere bildirimleri sesli olarak dinleme imkânı sunuyor. Üstelik bu uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

  Fakat ücretsiz versiyonda sınırlı sayıda bildirimi dinleme seçeneğiniz oluyor. Sınırsız sayıda bildirimi dinlemek için uygulamanın Premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Android işletim sistemine sahip cihazınızda kullanabileceğiniz, bildirimleri sesli olarak dinlemenizi sağlayan bu uygulamada sesli olarak dinlemek istediğiniz uygulamaları sınırlayabiliyorsunuz.

  Uygulamanın aktif olduğu durumlarda telefonunuza kulaklık taktığınız anda bildirimler otomatik olarak okunmaya başlıyor. Günlük hayatınızın bir parçası olacak olan bu uygulamayı incelemenizi öneririz.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Android bildirimleri nasıl sesli dinlenir? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Android bildirimleri nasıl sesli dinlenir? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Android bildirimleri nasıl sesli dinlenir? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?