Android İçin Büyük Gün 4 Ekim 2016

4 Ekim tarihinde Google tarafından özel bir etkinlik düzenleneceği kesinlik kazanırken, bu tarihin Android için büyük bir öneme sahip olduğu belirtildi.

Android İçin Büyük Gün 4 Ekim 2016
Android İçin Büyük Gün 4 Ekim 2016 Tekno Kenar

Google’da görev yapan süt seviye yöneticilerden birisi olan Hiroshi Lockheimer tarafından yapılan son açıklamalar Android için büyük bir heyecan yarattı. 8 yıldan beri sektörde büyük bir paya sahip olmayı başaran ve milyonlarca telefonda kullanılan Android için yapılacak geliştirmeler için şu anda çok fazla detay bilinmiyor. Fakat şu anda adeta altın çağını yaşayan Android için yapılacak yenilikler kuşkusuz sektördeki gücünü çok daha arttıracak.

Yeni Telefonlar Tanıtılacak

Android için 4 Ekim tarihinde yeni telefonların büyük bir etki yapacağı tahmin edilirken 4 Ekim tarihinde özellikle Pixel serisinin görücüye çıkarılması bekleniyor.  Fakat yeni telefonlar kuşkusuz Android’ten ziyade kendi üzerlerine ilgi çekecek. Bu bakımdan gündeme gelen diğer iddialarda Android için en büyük gelişme, yapılacak yeni Android 7.1 tanıtımı olacak.

Yeniden Doğuş!

Android 7.1’in çok daha farklı ve kapsamlı bir deneyim sunacağı açıklanırken 4 Ekim ile birlikte Google tarihinde bir dönüm noktasının yaşanacağı açıklandı. Bu bakımdan gündeme genle bu haberler ile birlikte büyük bir beklenti de yaratılmış durumda. Android seven ve telefonlarında Android kullanan kişiler için nasıl bir yeniliğin geleceği ve telefonlarda nelerin değişeceği de merak ediliyor. Bu bakımdan 4 Ekim günü tüm dünyada Google’ın etkinliğine herkes kilitlenecek. 

Android İçin Büyük Gün 4 Ekim 2016 Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Android İçin Büyük Gün 4 Ekim 2016 Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!