Android Mi iOS Mu? En Stabil Hangisi?

Yeni yapılan güçlü bir araştırma, Android işletim sisteminin mi yoksa iOS işletim sisteminin mi daha stabil olduğunu ortaya koydu.

Android Mi iOS Mu? En Stabil Hangisi?
Android Mi iOS Mu? En Stabil Hangisi? Tekno Kenar

Apple’ın iOS işletim sisteminin mi yoksa Google’ın Android işletim sisteminin mi daha stabil olduğu yıllardır tartışma ve araştırma konusu.Android mi iOS mu daha stabil? sorusu çok soruluyor. Geçtiğimiz yıllarda akıllı telefon pazarında Android işletim sistemi, rakiplerini tek tek geride bırakarak liderlik koltuğuna oturdu. iOS ise Android’iyakalayabilmek için sıkı çalışıyor ve devamlı güncellemeler yayınlıyor. Windows Phone ise onları takip ediyor.

iOS daha başarısız

Stabilite konusunda Apple’ın iPhone’ları uzunca bir süredir en öndeydi. Fakat Android işletim sisteminin yeni çalışmaları ve iyileştirmeleri sonucunda durum biraz değişmiş gibi gözüküyor. Android işletim sistemiyle kıyaslandığında iOS “daha stabil” olarak anılıyordu. Ancak son araştırmalara göre durum Android işletim sisteminin lehine değişmişe benziyor.

Blancco Technology Group, işletim sistemleri üzerine ciddi araştırmaları olan bir şirket. Blancco Technology Group’un yaptığı son araştırma, Android’in iOS’a göre daha az çöktüğünü gösteriyor.

Blancco Technology Group’un yayınladığı rapora göre, başarısızlık oranı iOS cihazlarda %58, Android cihazlarda ise %35.

 

Android Mi iOS Mu? En Stabil Hangisi? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Android Mi iOS Mu? En Stabil Hangisi? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün