Android Nougat 7.1 Ön İzleme Sürümü Yayınlandı!

Google tarafından yapılan resmi açıklamalarda Android Nougat 7.1 ön izleme sürümünün yayınlandığı belirtildi. İşte konuyla ilgili detaylar.

Android Nougat 7.1 Ön İzleme Sürümü Yayınlandı!
Android Nougat 7.1 Ön İzleme Sürümü Yayınlandı! Tekno Kenar

Google bugüne kadar piyasaya sonucu en iyi telefon modelini versiyon işletim sistemini kullanıcılar ile buluşturdu. Yapılan son açıklamada yeni işletim sisteminin önizleme versiyonunun piyasaya sunulduğu belirtildi. Android 7.0 Nougat olarak adlandırılan yeni işletim sistemi 7.1 versiyonu ile kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanırken yayınlanan önizleme sürümü ile birlikte kullanıcıların yeni işletim sistemi denemesi ve değişiklikleri görüntülenebilmesi mümkün durma gelmdi.

İndirilebilir Durumda!

Yapılan resmi açıklamalarda kullanıcıların artık Android 7.1 önizleme sürümünü deneyebileceği belirtilirken güncelleme yolu ile alınacak bu yeni versiyon sayesinde kullanıcılar desteklenen telefonlarda Android 7.1 işletim sistemine deneme fırsatı elde edilecek.

Android 7.0 Beğenildi

Bugüne kadar yapılan değerlendirme ve incelemelerde yeni işletim sistemi büyük bir beğeni toplarken kullanıcıların yeni versiyonun yanı sıra  geliştirilmiş üst versiyonun da deneme denebilecek olması büyük bir ilgi görüyor. Resmi olarak yapılan açıklamaların ardından kullanıcıların yeni versiyona oldukça ilgi gösterdiği de görülürken bu imkanı kısıtlı telefonlarda kullanılabilecek olması da en büyük handikaplardan birisi olarak görüldü.

Şu anda yapılan güncelleme sadece Beta kaydı olan ve belirtilen telefonlara sahip olan kullanıcılar tarafından değerlendirilebilecek. Yapılan resmi açıklamalarda Nexus 5X ve Nexus 6P gibi cihazlarda kullanılabileceği belirtilen işletim sisteminin aynı zamanda Pixel C tarafından da desteklendiği ifade edildi. Bu bakımdan sadece paylaşılan üç modelde şu anda Android 7.1 deneme sürümünün kullanılabilmesi mümkün olacak. 

Android Nougat 7.1 Ön İzleme Sürümü Yayınlandı! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Android Nougat 7.1 Ön İzleme Sürümü Yayınlandı! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?