Tekno Kenar

  Android’de olup iOS’da olmayan özellikler

  Google’ın geliştirdiği Android Nougat 7.0’da olup Apple’ın geliştirdiği iOS işletim sisteminde olmayan özellikleri sizler için derledik.

  Android’de olup iOS’da olmayan özellikler

  Android Nougat 7.0 ile birlikte Android işletim sistemine gelen yeni özellikler, iOS 10 işletim sistemini kullanan kullanıcıları bile kıskandıracağa benziyor. Çünkü henüz Nexus marka telefonlarda kullanılmaya başlayacak olan Nougat, Android’in önceki sürümü olan Android 6.0 sürümünün üzerine yeni 250 ek fonksiyon getiriyor.

  Nougat’taki müthiş özellikler

  Daydrem VRDaydream VR özelliği Nougat’a güncelleme ile gelecek. Bu güncellemeden sonra Google’ın yeni nesil VR platformu hazır hale gelecek.

  Bildirim üzerinden cevap verme: Android’in yeni sürümü Nougat 7.0 ile birlikte, uygulamalardan gelen bildirimlere tıklayarak uygulamayı açmadan cevap verilebilecek. Üstelik bu özellik sadece Google’ın uygulamalarında değil, bütün uygulamalarda geçerli olacak.

  Çoklu Pencere: Android Nougat 7.0 sayesinde iki uygulamayı aynı anda yan yana çalıştırabileceksiniz. Tabii ki bu özelliği özellikle büyük ekranlı telefonlar rahatça kullanabilecek.

  Hızlı Ayar Geçişi: Android 7 ile birlikte kullanıcılar en çok kullandıkları ayarları, hızlı ayar sayesinde yapılandırabilecekler.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Android’de olup iOS’da olmayan özellikler başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Android’de olup iOS’da olmayan özellikler başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Android’de olup iOS’da olmayan özellikler başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?