Alexa

Apple 2018 Yılında 4 Yeni iPhone Çıkaracak

4 Yeni iPhone Yanında iPhone X de Satışta Kalmaya Devam Edecek.

Apple 2018 Yılında 4 Yeni iPhone Çıkaracak
Apple 2018 Yılında 4 Yeni iPhone Çıkaracak Tekno Kenar
Bu içerik 4357 kez okundu.

Bu hafta bolca iPhone söylentisi çıkarken, Asya menşeli medya kuruluşları da Apple’ın 2018 yılı planlarını sızdırmaya başladılar. Bu sene toplamda 4 yeni iPhone modeli çıkacağı söylenirken, aynı zamanda firmanın en yeni cihazı iPhone X de satışta kalmaya devam edecek.

2018 Yılı iPhone Modelleri

Daha önce çıkan haberlerde Apple’ın aslında iPhone X üretimini durduracağı söyleniyordu fakat The Investor’a göre bu söz konusu değil. Hatta üretim devam edecek ve yeni nesil iPhone’ların yanı sıra iPhone X de satılacak.

Aynı habere göre şu anda 5.85 inç ve 6.46 inç ekranlı iki yeni iPhone üzerinde çalışılıyor. Bu cihazlarda OLED ekran kullanılacak. Digitimes ise dört yeni modelin olduğunu söylüyor. Dolayısıyla iki kaynaktan birisi hatalı diyebiliriz.

iPhone SE 2 Çıkacak mı?

Haberler arasında en çok dikkat çeken ise yeni iPhone SE 2 söylentileri oldu. İddialara göre Apple iPhone SE serisini devam ettirecek ve yeni giriş seviyesi, bütçe dostu cihazını kablosuz şarj özelliğiyle bu sene satışa sunacak.

İlk iPhone SE, geçtiğimiz yıllarda Apple tarafından çıkarılmıştı ve uygun fiyatı, daha küçük ekranıyla dikkat çekiyordu.

Apple 2018 Yılında 4 Yeni iPhone Çıkaracak Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple 2018 Yılında 4 Yeni iPhone Çıkaracak Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı