Alexa

Apple AirPods 2 ve 3 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir

Yeni Apple AirPods Kulaklıklar İle Geliştirilmiş Wireless Bağlantı Geliyor.

Apple AirPods 2 ve 3 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir
Apple AirPods 2 ve 3 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir Tekno Kenar
Bu içerik 1545 kez okundu.

Apple’ın geçen yılki kablosuz kulaklıkları son derece başarılı olurken, önümüzdeki yıl da birkaç değişimle tekrar karşımıza çıkabilirler. Bloomberg’e konuşan çeşitli kaynaklara göre Apple ses özellikli Siri AirPods’u 2018’de, su geçirmez olanları ise 2019 yılında satışa sunacak.

Yeni Apple AirPods İle Geliştirilmiş Wireless Bağlantı Geliyor

Sesle çalışan kulaklık kullanıcı ‘Hey Siri’ komutunu verdiği anda çalışacak ve iPhone ile Apple’ın yeni HomePod cihazına benzeyecek.

2019’da çıkacak olan su geçirmez AirPods kulaklığı ise sıçramalara ve yağmura karşı dayanıklı olacak. Yani Apple Watch gibi tamamen su geçirmez nitelikte olmayacak ve havuz, deniz gibi yerlerde kullanamayacaksınız.

Yeni Apple AirPods Ne Zaman Çıkacak?

Buna rağmen yeni geliştirilen W2 çip sayesinde her iki kulaklıkta da wireless bağlantı özelliği iyileştirildi. Şu andaki AirPod Bluetooth kulaklıklarda W1 çipler yer alıyordu.

Diğer yandan bildiğiniz gibi son dönemde wireless kulaklık sektörü oldukça meşgul ve her geçen gün yeni modeller yayınlanıyor. Böyle bir pazarı ise Apple’ın domine edip edemeyeceği bilinmiyor çünkü fazla rakip mevcut.

Şu anda AirPods 2 ve AirPods 3’ün çıkış tarihi ya da fiyatını bilmiyoruz fakat önümüzdeki dönemlerde mutlaka Apple’dan resmi açıklama gelecektir.

Apple AirPods 2 ve 3 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple AirPods 2 ve 3 Önümüzdeki Yıl Çıkabilir Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android