Apple En Ucuz Tablet 2018 Ortalarında Çıkabilir

Apple En Ucuz Tabletini 2018 Yılının İkinci Çeyreğinde Satışa Sunabilir.

Apple En Ucuz Tablet 2018 Ortalarında Çıkabilir
Apple En Ucuz Tablet 2018 Ortalarında Çıkabilir Tekno Kenar
Bu içerik 3156 kez okundu.

Mart 2017 tarihinde Apple 9.7 inçlik iPad’i çıkararak fiyatıyla herkesi şaşırtmıştı. Şimdi ortaya çıkan söylentilere göre ise firma yeni bir model daha planlıyor ve fiyat olarak epey uygun olacak.

Apple En Ucuz Tabletin 2018’de Çıkması Bekleniyor

Digitimes tarafından yayınlanan habere göre yeni iPad yine 9.7 inç boyutunda olacak ve 2018 yılının ikinci çeyrek döneminde satışa sunulacak. En ucuz iPad olarak çıkacak bu modelin 259 dolar fiyata sahip olması beklenirken, günümüz Apple tabletleriyle kıyaslandığında 70 dolar daha ucuz duruyor.

Tabii söylemeye gerek yok fakat henüz bu bilgiler resmileşmiş değil ve Apple tarafından yapılan bir açıklama yok. Yine de fiyat-performans ürünü talebinde olan pek çok kullanıcı varken, Apple’ın da bu tip bir hamle yapması son derece olası duruyor. Özellikle global tablet pazarı son birkaç yılda epey düşüş yaşadı ve Apple da buna göre önlem alabilir.

Tablet Sektöründe Rekabet Artıyor

Ayrıca Apple’ın tablet piyasasındaki diğer rakipleri Samsung, Amazon, Huawei ve Lenovo son dönemde oldukça ‘agresif’ fiyat politikaları izliyorlar ve Cupertino menşeli firma da rekabetle başa çıkmak için muhtemelen uygun fiyatlı bir tablet çıkaracaktır. Bu rekabetin sonucunda ise Apple en ucuz tablet piyasaya sürülebilir.

Apple En Ucuz Tablet 2018 Ortalarında Çıkabilir Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple En Ucuz Tablet 2018 Ortalarında Çıkabilir Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir