Apple iPhone 7 Özellikleriyle Ne Kadar Başarılı?

Apple tarafından piyasaya sunulan iPhone 7 için ciddi ve zorlu incelemeler de yapılmaya başlandı. İşte telefon ile ilgili kısa bir hızlı bakış.

Apple iPhone 7 Özellikleriyle Ne Kadar Başarılı?
Apple iPhone 7 Özellikleriyle Ne Kadar Başarılı?  Tekno Kenar

iPhone 7 için yapılan ilk incelemelerde daha çok telefondaki değişiklikler ön plana çıkarılmış durumda. Öyle ki kulaklık girişinin kaldırılması gibi pek çok yeniliği kullanıcılara sunan Apple, iPhone 7 ile birlikte seri için de radikal kararlar almış durumda.  Bu bakımdan iPhone 7 alan kişiler kulaklık girişi olmayacağından dolayı bir müddet bu duruma alışmak zorunda kalacak. Ayrıca ek bir adaptör alınması halinde USB Type-C bölümünü kulaklık girişine döndürmek de mümkün. Fakat büyük bir eleştiri de bu cihazın ek ücretle satılmasına geldi.

Yeni Renkler İlgi Çekti!

Apple, iPhone 7 modelinde renk skalasını da genişletirken, iki yeni siyah tonu da artık seçenekler arasında. iPhone 7 siparişlerinde en çok bu iki cihaz ilgi çekerken, stokları ilk tükenen modeller de bu renkler oldu. Siyah ve Jet Black olarak adlandırılan simsiyah renkleri ile iPhone serisin artık siyah da dahil edilerek, kullanıcılarda yeni bir seçenek sunuldu. Yeni modellerde iptal edilen renk ise uzay grisi oldu.  

Siyah Renklerde Çizilmelere Dikkat!

iPhone 7 için yeni siyah modellerinde önemli bir handikap da var. Öyle ki yeni renkler daha çizilmelere karşı zayıf durumda ve bu nedene kullanıma bağlı olarak dahi cihazlarda çiziklerin oluşması mümkün durumda. Bu bakımdan kullanıcıların bu renkler içi daha dikkatli olması gerekiyor.

Cihazda en çok beğenilen özellikler arasında suya karşı arttırılan dayanıklılık ve gün ışığındaki parlaklık olurken, batarya ve kulaklık girişinin olmaması da beğenilmeyen yönler arasında.

Apple iPhone 7 Özellikleriyle Ne Kadar Başarılı? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple iPhone 7 Özellikleriyle Ne Kadar Başarılı?   Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün