Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell'le Geliyor!

14 Ekim tarihi itibariyle Türkiye'de satışa sunulacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için Turkcell'de ön sipariş döneminin başlayacağı açıklandı.

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell'le Geliyor!
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell'le Geliyor! Tekno Kenar

Tüm dünya genelinde büyük bir ilgi gören Apple yeni modelleriyle de bir bir yeni pazarlarda satışa çıkmaya hazırlanıyor. Pek çok Avrupa ülkesinde şu anda satışta olan ve kullanılmaya başlanan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri Türkiye'ye 14 Ekim tarihi itibariyle giriş yapacak. Fakat Türkiye'deki iş ortaklarıyla özel anlaşmalar yapan Apple, ön sipariş dönemi ile birlikte kullanıcıların şimdiden telefon için sipariş verebilmesi de mümkün hale getirmiş durumda.

Turkcell’de Ön Siparişler Alınacak

Yeni iPhone 7 modelleri ile ilgili ön sipariş dönemini başlatan önemli operatörlerden bir tanesi Turkcell olurken yapılan resmi açıklamalarda 7 Ekim tarihi itibariyle kişilerin Turkcell için sipariş verebileceği ve yeni telefon modellerine sahip olabileceği açıklandı. Bu bakımdan şimdiden büyük bir ilgi çeken bu gelişme sayesinde kullanıcıların ön sipariş vererek ilk iPhone 7 kullanan kişiler olmak istediği de görüldü.

Detaylar Öğrenilecek

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için ön sipariş vermek isteyen kişilerin hangi şartlara uyması gerektiği ve fiyatların ne olduğu şu an için detaylı olarak bilinmiyor fakat 7 Ekim tarihi itibariyle resmi internet sitesi üzerinden ön siparişleri almaya başlayacak olan Turkcell bu tarih ile birlikte tüm detayları açıklayarak kullanıcıları bilgilendirecek.

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell'le Geliyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell'le Geliyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?