Apple Watch Ne Zaman Piyasa Çıkıyor?

Apple Watch serisi ikinci ürünü ile meraklısını cezp etmeye devam ediyor. Kısa zamanda satışa sunulması beklenen Apple Watch 2 sabırsızlıkla bekleniyor.

Apple Watch Ne Zaman Piyasa Çıkıyor?
Apple Watch Ne Zaman Piyasa Çıkıyor? Tekno Kenar

 

Apple Watch kullanıcılarına 9 Eylül 2014 tarihinde kullanıcılarına sunulan iOS işletim sistemli akıllı bir saattir. Kullanım şekli dokunmatiktir ve saatin iki yanındaki döndürülebilir düğme ile saatte yakınlaştırma ve uzaklaştırma işlemi yapılabilir ve uygulamalardan çıkış yapılabilir. Apple Watch günlük antrenmanlar için kullanılmak adına geniş özelliklere sahiptir. Apple Watch kullanıcıyı motive eder, hedef  tamamlandığında başarılar için rozetler kazandırır.

PEKİ APPLE WATCH 2 HANGİ YENİLİKLERDE?

Apple Watch 2 bir önceki modele göre daha ince olacak, üstelik OGS isimli yeni bir ekran teknolojisi ile kullanıcılarla buluşacak. “One Glass Solution’’ (OGS)  konsepti cam üzerine cam bir panel yerine uygulanacak. Böylece gelenekselin dışına çıkılarak daha ince bir ekrana  yada daha büyük batarya için daha geniş bir alana sahip olacak. Yani Apple Watch 2 yüzde 40 daha ince olacak. TPK Holding’in paylaştığı bilgilere göre, Apple Watch 2’de cam üstü cam teknolojisi yerine, OGS ekran teknolojisi kullanılacak. One Glass Solution şeklinde isimlendirilen yeni teknoloji, ekranda tek panel kullanılacağı anlamına geliyor. Apple watch 2’nin sevindirici olan diğer özelliği ise LTE hücresel bağlantı desteğine sahip olması ve aynı zamanda GPS desteğide bulunacak.  

APPLE WATCH 2 KULLANICALARLA NE ZAMAN BULUŞUCAK?

Apple Watch 2 eylül ayında tanıtımı yapıldıktan sonra satışa sunulacak. Apple’ın akıllı telefon sektöründeki yeni beklenen ürünü İphone 7’nin tanıtılacağı etkinlikte sunuma çıkarılacağı edinilen bilgiler arasında. Bu tarih ise kesin olmamakla birlikte 16 Eylül 2016 olabilir.Apple Watch 2’nin diğer özellikleri ise sır gibi saklanıyor. Her ürün tanıtımı öncesinde yaşadığımız bilgi sızıntısı bu sefer bunlarla kısıtlı. Bu özellikler ise ince olması, hafif olması ve WatchOS 3 işletim sistemine sahip olması.

Apple Watch Ne Zaman Piyasa Çıkıyor? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple Watch Ne Zaman Piyasa Çıkıyor? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün