Apple Watch Nike+ Suya Karşı Dayanıklı Mı?

Apple tarafından piyasaya sunulan Apple Watch adlı akıllı saatin yeni versiyonları da piyasaya çıkıyor.

Apple Watch Nike+ Suya Karşı Dayanıklı Mı?
Apple Watch Nike+ Suya Karşı Dayanıklı Mı? Tekno Kenar

Geçtiğimiz ay içerisinde Apple Watch'un yeni versiyonu duyurulurken aynı zamanda akıllı saat için Nike ile iş birliğine gidildiği belirtilmişti. Yapılan bu açıklamalar ile birlikte yeni akıllı saate gözler çevrilirken pek çok kişi Nike ve Apple birlikleriyle üretilecek akıllı saat için cihazın piyasaya sunulmasını beklemeye başlamıştı.

Cihaz Oldukça Donanımlı

Apple’ın Apple Watch ile birlikte önemli bir pazarlama stratejisi daha gelirken piyasaya çıkacak olan Apple Watch Nike+ adlı akıllı saatin yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

İki Versiyonu Var!

Yeni akıllı saat için yapılan resmi açıklamalarda iki farklı versiyonun piyasaya sunulacağı belirtilirken 38 ve 42 milimetrelik boyutlardaki iki cihaz arasında seçim yapılabilecek. Yeni akıllı saat üstelik suya karşı da oldukça dayanıklı. Yapılan resmi tanıtımlara göre 50 metre derinliğe kadar akıllı saatin suya karşı dayanıklılık göstereceği ve bu bakımdan yüzme gibi farklı sporlarla ilgilenen kişiler dahi Herhangi bir sorun yaşamadan yeni akıllı saati kullanma imkanı elde edecek.

Akıllı saatler ile birlikte kullanıcılara pek çok farklı kolaylık sağlanırken, kalp ritim ölçme, spor takibi gibi kullanıcılara yönelik özel bir asistan görevi üstlenen akıllı saat böylece pek çok farklı spor etkinliğinde de kullanıcıların en büyük yardımcısı olacak. Yapılan açıklamalar ile birlikte Apple Watch yetenekleri başarılı bir şekilde arttırılırken birinci versiyona göre çok daha gelişmiş ikinci bir versiyonun da hazırlandığı görüldü. Önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak olan akıllı saatin ne kadar ilgi göreceği oldukça merak ediliyor.

Apple Watch Nike+ Suya Karşı Dayanıklı Mı? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple Watch Nike+ Suya Karşı Dayanıklı Mı? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?