Apple Watch'ın Sevilen Özelliği iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'a Geldi!

Apple'ın geçtiğimiz aylarda tanıtmış olduğu yeni akıllı saati Apple Watch'ın sevilen özelliği Apple'ın son akıllı telefonları olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a geliyor!

Apple Watch'ın Sevilen Özelliği iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'a Geldi!
Apple Watch'ın Sevilen Özelliği iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'a Geldi! Tekno Kenar

Artık son model akıllı telefon ve giyilebilir teknoloji ürünlerinin her biri suya dayanıklı olarak geliyor. Üreticiler her ne kadar bu alanda ürünler üretmiş olasa da cihazların hoparlörlerin suyla temas etmesinin ardından bir süre sonra az ve boğuk bir ses veriyor. Apple'ın bu sene piyasata sürmüş olduğu Apple Watch'ın yeni modeli olan Apple Watch Series 2'te hoparlöre giren suyu dışarı atmak için Apple özel bir şey geliştirmiş ve bu kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Apple ancak Apple Watch Series 2'de kullanmış olduğu bu yeni özelliğe iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ta yer vermemişti. Ancak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için çıkan Sonic isimli bu uygulama sayesinde telefonlar bu özelliiğe kavuşuyor. 

Sonic isimli bu uygulama istenen frekanslarda sesler üretiyor. Bu satede hoparlöre giren suyun dışarı atıldığı iddia ediliyor. Eğer sizde iPhone 7 ya da iPhone 7 Plus sahibiyseniz ve bu yöntemi denemek istiyorsanız uygulamayı indirebilirsiniz. Son olarak Apple'ın sevilen ürünü olan Apple Watch Series 2'de bu özelliğin nasıl çalıştığını haberimizin sonunda bulabilirsiniz. 

Apple Watch'ın Sevilen Özelliği iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'a Geldi! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple Watch'ın Sevilen Özelliği iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'a Geldi! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün