Apple Yeni iPhone Modellerini Test Ediyor!

Teknoloji devi Apple'ın yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus merakla bekleniyor. Apple için oldukça önemli olan bu iPhone modelleri hakkında yeni haberler yapılmaya devam ediyor. İşte o son haberler.

Apple Yeni iPhone Modellerini Test Ediyor!
Apple Yeni iPhone Modellerini Test Ediyor! Tekno Kenar

Apple'ın iPhone'un 10. yılı için ayrı bir öneme sahip olacak olan yeni iPhone modeli hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak yayınlanan bir rapora göre yeni iPhone modelinin OLED ekrana sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Son gelen haberlere göre ise Apple 10'dan fazla yeni iPhone protatipini test ediyor. 

Bugüne kadar pek çok kaynak Apple'ın yeni iPhone modelinin OLED ekrana sahi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. OLED ekrana sahip olan bu yeni iPhone modelinin fiyatı diğer iPhone modellerinden çok daha fazla olacak. 

Yeni iPhone modelleriyle ilgili olarak yasyınlanan son raporda Apple'ın yeni iPhone'u geliştirmek için hali hazırda 10'dan fazla yeni iPhone protatipini test ediyor. Apple'ın ayrıca yüksek fiyatlı olaması beklenen OLED ekranlı iPhone için Samsung'la iş birliği içinde olacağı ve klasikleşen 5.7 inç ve 5.5 inç modellerinide normal ekranla satışa sunacağı söyleniyor. 

Apple'ın her ne kadar OLED ekran panelleri için Samsung'la iş birliği yapacağı konuşulsada pek çok ekran üreticisi Apple'ın bu ihtiyacını karşılamak için çeşitli farklı çözümler sunuyor. Bakalım Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone modeli nasıl karşımıza çıkacak ? 

Apple Yeni iPhone Modellerini Test Ediyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Apple Yeni iPhone Modellerini Test Ediyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün