Tekno Kenar

  Apple’ın AirPods’u LeEco’ya ilham verdi!

  Apple tarafından yapılan 7 Eylül’deki tanıtımda en dikkat çeken ürünlerden birisi Airpods olurken, bu kulaklıklar LeEco için ilham verdi.

  Apple’ın AirPods’u LeEco’ya ilham verdi!

  Apple tarafından yapılan tanıtım telefon sektöründeki pek çok markayı da etkilemiş durumda. Bugüne kadar pek çok marka tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte Apple’a göndermeler yapılırken, bu konuda son gönderme LeEco’dan geldi.

  Çin’in en önemli üreticilerinden birisi olan LeEco, yeni bir model üzerinde çalışırken, yeni model için önemli bilgileri de vermeyi ihmal etmiyor.

  21 Eylül’de tanıtacak!

  LeEco tarafından piyasaya sunulacak yeni amiral gemisi için tarih bilgisi de paylaşılırken, 21 Eylül’de yapılacak tanıtım ile birlikte telefon resmen piyasaya sunulmuş olacak. Yeni modelin LeEco Le Pro 3 olarak adlandırılması beklenirken, yeni telefon ile birlikte Continual Digital Lossless Audio (CDLA) tipindeki USB Type-C destekli kulaklıklar da ücretsiz olarak verilecek.

  Yapılan bilgilendirmelerde bu durumun üzerine özellikle vurgu yapan LeEco, Apple’ın ücretli bir şekilde bun hizmeti sunmasını da böylece eleştirdi. Ücretsiz olarak sunulacak kulaklıklar tıpkı iPhone 7’de olduğu gibi USB Type-C üzerinden bağlanılacak. Bu bakımdan kulaklık girişi kaldırılan bir model de LeEco tarafından sunulmuş olacak.

  LeEco Le Pro 3 özellikleri neler?

  Yeni model hakkında bugüne kadar gelen bilgilerde sistemde yer alması beklenen özellikler şöyle;

  8 GB RAM

  Qualcomm Snapdragon 821 işlemci

  5.000mAh batarya

  5.7 inç Quad HD ekran

  256GB dahili depolama alanı

  12 MP çift arka kamera

  16 MP arka kamera

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Apple’ın AirPods’u LeEco’ya ilham verdi! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Apple’ın AirPods’u LeEco’ya ilham verdi! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Apple’ın AirPods’u LeEco’ya ilham verdi! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?