Tekno Kenar

  Apple’ın orta segmentli telefon üretimi devam ediyor

  Apple’ın üretimini gerçekleştirdiği iPhone’u düşük bütçeli müşterilerini de düşünerek üretmeye başladı.

  Apple’ın orta segmentli telefon üretimi devam ediyor

  iPhone denilince akla ilk gelen sağlam telefon olmasıdır. Çoğu zaman yere düşse dahi zarar görmeyen bu telefonlar üzerinde öyle testler yapılıyor ki gözlerinize inanamazsınız. Çekiç testlerinden tutunda üzerinden arabayla geçenler var. Bu derece sağlam bir üretim yapan Apple, kendi işletim sistemine sahip. Şu an dünyada en pahalı telefonları üreten şirketlerin başında gelmesi kalitesiyle de orantılı bir şekilde ilerlemekte.

  Apple’ın üretimini düşük bütçeli müşterilerini de düşünerek üretmeye başladı

  Son yıllarda ise düşük segmentli müşterileri de iPhone sahibi yapmak için çalışmalara başlayan Apple yaklaşık 1000 TL civarında bir telefon üretmeye başladı. Bu telefon ise iPhone SE olarak piyasaya sürüldü.

  Yurtdışında ve Afrika ülkelerinde daha çok satılması beklenen telefonların ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belli olmuş değil. Rakiplerine göre müşterileri farklı olan firmanın çok az müşterisi diğer markalara kayıyor. Yani kullanıcılarını elinde tutmayı başarıyor. En büyük rakibi Samsung’a göre ise çok az yeni model piyasaya sürüyor. Samsung her yıl yaklaşık 5-6 model çıkarırken Apple en fazla 3 model ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Yeni gelişmeler önümüzdeki yıllarda müşterilere sunulabilir.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Apple’ın orta segmentli telefon üretimi devam ediyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Apple’ın orta segmentli telefon üretimi devam ediyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Apple’ın orta segmentli telefon üretimi devam ediyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?