Tekno Kenar

Apple’ın yeni iPhone modeli ve yeni Apple Watch 2, 9 Eylül 2016’da San Francisco’da tanıtılacak

Apple, 9 Eylül’deki lansmanı için firmalara davetiye gönderiyor. Organizasyon Türkiye saati ile 22’de başlayacak.

Apple’ın yeni iPhone modeli ve yeni Apple Watch 2, 9 Eylül 2016’da San Francisco’da tanıtılacak

Apple, 9 Eylül’deki lansmanı için firmalara davetiye gönderiyor

Lansman da yeni modellerin tanıtımını Apple’ın CEO’su yapacak. Yeni iPhone modeli ile ilgili sızıntılar devamlı gelirken, söylentiler lansmana kadar durmayacak gibi… iPhone’un yeni modeline ait şu ana kadar gelen söylentiler şu şekilde:

Apple sonunda 1GB RAM takıntısından vazgeçti ve iPhone 6S modellerinde 2GB RAM kullanacak. Geçtiğimiz yıllarda da birçok haber sızdıran Ming-Ci Kuo, şirketin iPhone 7’nin başka versiyonu iPhone 7 Plus’da 3 GB RAM kullanılabileceğini söyledi. iPhone 6S ve iPhone 6S’de kullanılan Alüminyum 7000 serisi telefonu oldukça güçlendiriyor. Ama seneye çıkması beklenen modelin daha sağlam ve su geçirmez olacağı öngörülüyor. Bilindiği üzere iPhone modelleri diğer modellere göre suya karşı daha dayanıklı. iPhone 7’nin ince olmasının yanı sıra ince çerçeveli yeni bir ekran teknolojisi ile gelebileceği belirtiliyor. iPhone 7 ve 7 Plus’ın hızlı 3D NAND flaş gibi yepyeni bir özelliği olabilir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Apple’ın yeni iPhone modeli ve yeni Apple Watch 2, 9 Eylül 2016’da San Francisco’da tanıtılacak başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
Apple’ın yeni iPhone modeli ve yeni Apple Watch 2, 9 Eylül 2016’da San Francisco’da tanıtılacak başlıklı haberimizde 0 yorum var.

Apple’ın yeni iPhone modeli ve yeni Apple Watch 2, 9 Eylül 2016’da San Francisco’da tanıtılacak başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?