Tekno Kenar

  Arabesk müziğin vazgeçilmez radyosu Park FM Radyo

  İlk etapta Ankara sınırları içerisinde yayın yaşamına merhaba diyen Park Fm, ilerleyen tarihlerde Türkiye’nin birçok iline ulaşmıştır.

  Arabesk müziğin vazgeçilmez radyosu Park FM Radyo

  Müziğin insan ruhu üzerindeki etkisi şüphesiz tartışılmaz. Bu etki müziğin kategorisine göre de değişiklik göstermektedir.

  Arabesk fantezi dalında yayın yapan Park Fm’i incelediğimizde;

  Arabesk damar şarkılar yanında belli aralıklar ile Ankara Oyun havalarına yer verilmesi radyo kanalının radyo dinleyenlerini kanalda bağlı kalmasını bir başka istasyona geçiş yapmamasını sağlamaktadır. Akıllara gelen ilk soru “Nasıl” şöyle ki; İstasyonun sadece bir formata bağlı kalmaması aynı saat diliminde zıt kategoride şarkılara yer vermesi ile gerçekleşmektedir.
  Bu tutum bir çok arabesk yayını yapan radyo kanalında mevcut değildir. Hatta çoğunda bulunmamaktadır.

  Böylelikle insan ruhunu genişleten aynı zamanda insanı anlıkta olsa bunalıma sokan şarkıların, oyun havaları ile yeniden can kazanması belkide istasyonun önemli püf noktalarından biri.

  Günümüzde popüler müziğin genişlemesi ve internet ortamında online radyoculuğun gelişmesi ile birlikte, insanların altenatif kaynaklara yönelmesini beraberinde getirmiştir. Alternatif kaynaklar radyo kanallarının işlerine daha sıkı tutunmasına ve dinleyenlerine alternatif yayın akışı sunmasına neden olmuştur. Genişleyen arabesk radyoları kategorisi de belkide Park Fm Radyo’nun; daha hırslı ve daha canlı bir yayın yapmasına, kemikleşmiş dinleyici kitlesinin artmasına vesile olmuştur.

  İlk etapta Ankara sınırları içerisinde yayın yaşamına merhaba diyen bu istasyon, ilerleyen tarihlerde Türkiye’nin birçok iline ulaşmış ve dinleyenlerinin arabesk damar şarkı eksikliğini gidermeyi bilmiştir. Yediden yetmişe yayın formatı ile herkese hitap eden bu radyo kanalına canlı bağlanabilir istek şarkıda bulunabilirsiniz. Sadece damar formatı ile yayın yapmayan aynı zamanda oyun havalarına da yer veren radyo kanalı siz dinleyenlerini beklemektedir.

  Ayrıcalıksız, siyasetten uzak, reklamsız radyoculuk görüşünü benimseyen ve bu ilkede yayım yaşamını sürdüren istasyonu birçok radyo dinleme sitesi üzerinden online veye canlı olarak dinleyebilirsiniz. Veya başarılı radyo istasyonunu yandaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. https://radyodinlesem.net/park-fm/

  Sevdikleriniz ile doya doya müziğin tadına varmak ve istek şarkılarınızı sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu radyo sizlerin tüm isteklerinizi karşılayacak. Gerek online gerek canlı yayını ile Radyo Park 24 saat hizmetinizdedir.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Arabesk müziğin vazgeçilmez radyosu Park FM Radyo başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Arabesk müziğin vazgeçilmez radyosu Park FM Radyo başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Arabesk müziğin vazgeçilmez radyosu Park FM Radyo başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?